You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yazar: selturu
Madame Coco kadın çalışanlarının sesini analiz edip tek bir sese dönüştürmüş. Kadınlar için böyle güzel bi emek görmek çok hoşuma gitti ?

https://www.youtube.com/watch?v=5pJzu-10...MadameCoco
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: SEO_Hizmetleri
Merhabalar, seo arama motoru optimizasyonu demektir ufak bir konu ancak bilinmesi gerektiğini düşündüğüm için foruma yararlı olur diye paylaşmak istedim.
Yazar: SEO_Hizmetleri
“Altın ne kadar?” sorusu gün içerisinde pek çok kez sorulan sorular arasında yer alıyor. Bunun sebebi genellikle yatırımcıların altına sahip olması veya altın almak için en önemli pozisyonu seçmek. Altının ne kadar olduğu, fiyatların nasıl değiştiği ve bunun gibi birçok detayı yatırımcı sıkı bir şekilde takip etmek istiyor. Bu konuda web sitemiz sizlere en doğru hizmeti sunuyor.
Web sitemizde yer alan altın haberleri ve altın ile ilgili bilgiler, yatırımcıların altın ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Altının güncel fiyatı en üst kısımda belirtilirken “Gram altın ne kadar?” sorusunun yanı sıra Dolar, Euro, Bitcoin gibi pek çok döviz kurunun da değeri web sitemizde yer alıyor. Bu sayede kullanıcılarımız tek bir sitede borsayı takip edebiliyor.
Web sitemizde kredi, döviz, borsa, altın, kripto para, hisse ve endeks gibi pek çok bilgi ve haber yer alıyor. İsteyen kullanıcılar haberleri okuyarak ekonomiyi takip edebilir isteyenler bilgi yazılarından faydalanarak daha iyi bir yatırımcı haline gelebilir. Analizlerin ve raporların da yer aldığı web sitemizde “Çeyrek altın ne kadar?” gibi soruların cevabına yatırımcı olmak isteyenler ve yatırımcılar hızlı bir şekilde ulaşabiliyor, hemen yatırım işlemlerine başlayabilir. Yatırımcıların bu konuda tek yapması gereken web sitemize girip bizleri takip etmesi.
Yazar: SEO_Hizmetleri
SEO Arama motoru optimizasyonudur. SEO Arama motorlarında daha önde çıkmanıza yarayan çok önemli bir terimdir.
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: SEO_Hizmetleri
Teknolojik Gelişmelerden Uzak Kalmayın
Teknoloji Haberleri ‘ni Türkiyenin En Hızlı ve Güncel Teknoloji Portalından Okuyun! Tekno Deha insanların teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması adına hizmet veriyor. Site editörleri teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri web sitesinde yayınlayarak insanların doğru haberleri öğrenmelerini sağlıyor. Site üzerinde 15 farklı kategori bulunuyor. Bu kategorilerde teknoloji başta olmak üzere bilim, bilişim, oyun, uzay, internet, yaşam ve sinemaya dair pek çok farklı konuda paylaşım yapılıyor. Böylelikle insanlar haberleri ve içerikleri takip ederek ilgi duydukları konularda bilgi sahibi olabiliyorlar.
Yazılımla İlgilenenlerin İlgisini Çekecek Paylaşımlar
Web sitesinde yazılım bölümü de bulunuyor. Bu bölümde yazılımla ilgilenen kişilerin ilgisini çekecek paylaşımlar yapılıyor. Sayfa yapılan paylaşımlar arasında Wordpress SEO optimizasyon, işletim sistemleri, yazılım güncellemeleri ve uygulamalardaki değişiklikler bulunuyor.

Popüler Haberler Bir Tık Ötede
Web sayfasını inceleyen kişiler kategoriler altında yapılan haberleri bulabiliyorlar. Ayrıca sitede paylaşılan popüler haberleri merak edenler ana sayfada yer alan popüler haberler bölümünü takip ederek insanlar tarafından en fazla okunan ve incelenen haberleri öğrenebiliyorlar.
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: senbuse
Merhaba, size polislerin yeni kıyafet bildirgesi ile ilgili geçen gün karşıma çıkan bir bilgiden bahsetmek istiyorum. Yeni düzenlemeleri tasarımcısı gibi şeylerle ilgili ayrıntılı bilgi vermek istedim. Benim çok dikkatimi çekti. Özellikle yeni ]polis malzemeleri çok hoş. Şimdiden iyi okumalar..

Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM) 5 birimin personel üniformalarında değişikliğe gidilirken, yeni kıyafetlerin tasarımında imzası bulunan modacı Faruk Saraç, "Eskiye göre polislerimiz daha şık ve daha modern oldu. Sahada onları daha şık ve modern göreceksiniz." dedi. Genel hizmet, çevik kuvvet, koruma hizmetleri, deniz polisi, bisikletli polis ile çarşı ve mahalle bekçilerinin değişen resmi kıyafetleri modacı Faruk Saraç tarafından 1,5 yılda tasarlandı.

in.

Genel hizmet, çevik kuvvet, koruma hizmetleri, deniz polisi, bisikletli polis ile çarşı ve mahalle bekçilerinin kıyafetlerinde değişiklik yapılan emniyet teşkilatı personeli, 22 Şubat'tan itibaren yeni üniformalarını giymeye başladı.

Tekstil sektöründeki teknolojik gelişmeler, bölgelerin iklim koşulları ve görev şartları dikkate alınarak, polisin olaylara hareket kısıtlaması olmadan, rahat ve etkili müdahalesine imkan sağlayacak şekilde tasarlanan yeni üniformalar da teşkilatın ve toplumun aşina olduğu kravat, gömlek, ütü gerektiren pantolon ve iskarpin ayakkabıdan vazgeçildi. Bunların yerine ütü gerektirmeyen tişört-gömlek ve pantolonlar ile daha rahat ve sportif görünüme sahip  kullanılmaya başlandı.

KARANLIKTA DAHA KOLAY FARKEDİLECEKLER

Yeni üniformalarda personelin karanlıkta fark edilmelerini kolaylaştırmak amacıyla yansıtıcı harfler kullanıldı. Ayrıca, başörtüsü kullanan personel için de kolayca takılabilen başörtüler tasarlandı. Yeni üniformalara amblemler, nakış ya da plastik döküm şeklinde işlendi. Görev yeri kol armaları ise dairesel yapıya kavuştu.

Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM), genel hizmet, çevik kuvvet, koruma hizmetleri, deniz polisi, bisikletli polis ile çarşı ve mahalle bekçilerinin kıyafetlerinde değişikliğe gidildi. Yeni üniformalar, teknolojik gelişmeler, iklim koşulları ve görev şartları dikkate alınarak, görevlilerin olaylara rahat, hareket kısıtlaması olmadan ve etkili şekilde müdahalesine imkan sağlayacak şekilde tasarlandı. Personele kış aylarında kullanması için de "soft-shell" yüzeyli, nefes alabilen membran kumaştan üretilmiş mont, su itici polyester kumaştan üretilmiş parka ve yüzde 100 deri, su geçirmeyen ve nefes alabilen botlar verildi.
Yazar: andromeda
Yılın gökdeleni diye dünyanın en prestijli ödülünü almış rönesans holding. tebrikler ülkemize böyle ödüller gelmesi sevindirici. st. petersburg'ta 462 metre yüksekliğindeki lakhta center projesiyle bu ödülü kazanmışlar.

Hele ki böyle kötü zamanlarda baya güzel bi haber: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/duny...in-1795368
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: senbuse
Merhaba, eşimle çok tatlı bir dükkanımız var. daha çok yeni ama tamamlamak üzereyiz. Bu kış aylarında korona salgınından dolayı pek fazla şey yapamadık. Fakat normal hayata döndüğümüzde dükkanın hazır olmasını istiyoruz. O nedenle soğuklarda ve yağmurda koruması adına dükkanımıza tente yaptırmak istedik. Bu konuyla ilgili birkaç araştırma yaptık. Edindiğimiz bilgileri sizinle de paylaşmak isterim. İyi okumalar..

Pergola tenteyi tanıyalım

Branda Nedir? Hakkında çok kısa bilgi vermek daha sonra brandanın bir çeşidi olan pergola hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım. Branda tente kelimesine oldukça uzak olmasına rağmen aynı olduğu ve aynı olarak değerlendiriliyor. Brandalar daha kötü kış şartlarından korunmak amacıyla polyester kumaştan yapılan ürünlere verilen bir isimdir. Asla su geçirmeme özelliği taşımaktadır. Genellikle kafeler de bahçelerde tercih edilmektedir. Pergola tente, raylı tente sistemleri ise her türlü hava şartlarına uygun mukavemetli alüminyum yapısı ve farklı bir özelliği ile sizlere farklı deneyimler yaşattırmaktadır. Pergula tente sistemleri nedir her türlü iklim şartlarına uyumlu kaliteli kumaşları teknolojik PVC yapıları ile her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Asla paslanmaz ve aşınmaz özelliktedir. Dayanıklı olma özelliği ile dikkat çekmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

150*70 yay sistemi genel olarak kullanılmaktadır.
5 yıl boyunca garanti kapsamında yer alır
İtalyan marka sistemi destek olarak kullanılır.
Uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir.
Kumandasında ileri ve aynı zamanda geri kontrol sistemi bulunmaktadır.
Yağmura karşı su taşıyıcı gider sistemi kullanılır.
PERGOLA OTOMATİK SİSTEM
 
Pergola tente

Pergola tente nasıl yapılır Sistemi için özel olarak saç vida primler paslanmaz özellikteki malzemeler ile kullanılır. 90 km hızda esen rüzgara ve 30 cm kalınlığında ki kara dayanacak şekilde üretilmektedir. Her türlü iklim şartları göz önünde bulundurularak kaliteli malzeme kullanılmakta ve tercihleriniz göz önünde bulundurulmaktadır.

Bahçe ve teraslar için en fazla tercih edilen tente modeli pergole tente sistemleridir. Çünkü  bahçe ve teraslarda mevcutta bulunan ahşap yada demir parmaklık gibi uzantılara kolaylıkla monte edilebilme özelliği sayesinde ev ve villalarda öncelikli tercih edilen modeldir.

Gölgelendirme sistemleri içinde en parik olan modellerden biri olan pergole tente, katlanabilir yatay zemini sayesinde kademeli olarak açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir. Raydolap mantığı ile üretilen bu model son dönemlerde cafe ve restoranlarda da sıkça tercih edilir hale geldi. Çünkü ahşap veya metal ayaklar aracılığı ile gölgelediği alanı genel mekandan ayıran ve yeni bir yaşam alanı sunan yapı sayesinde cafelerin müşterilerine sunduğu alanı algısal olarak göstermesini sağlar.

Tente yaptırmayı düşündüğünüzde mekanın özelliğine uygun tentenize karar vermeden önce raylı tente fiyatları ile ilgili muhakkak bir bilgi almalısınız. Zira kullanım kolaylığı, mekana özgü tasarım seçenekleri, görsel olarak çeşit çeşit renk ve desen seçenekleri ile hayalini kurduğunuz o keyifli alanın oluşmasında pergole sunduğu fırsatlarla diğer tente modelleri arasından ciddi olarak sıyrılmaktadır. Ayrıca bahçe yada terasınızda hazır ahşap yada metal direkleriniz varsa maliyetleri ciddi olanda düşürmüş olacaksınız.

Pergole tente sistemleri üretimi son günlerde sıkça tercih edilen akrilik kumaş kaplaması ve çeşit çeşit modeliyle gün geçtikçe artmaktadır. Bu kumaş gerildiği kasnaktan kolaylıkla çıkartılıp temizlenmeye elverişli şekilde tasarlanmıştır. Dolayısı ile kışın kullanmak istemediğiniz dönemlerde kumaşı tenteden çıkartıp yıkayabilir, sonraki kullanıma kadar saklayabilirsiniz. Yada bahçe ve terasın keyfini dört mevsim sürmek istiyorum derseniz de ahşap yada metal ayaklarına şeffaf katlanır branda yada naylon eklemek suretiyle her mevsim kullanışlı bir mekan yaratabilirsiniz.
Forum: Off Topic
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: andromeda
hediye verme olayı yakınlarda başlamış bir göz gezdirdim android kullanıcıları appgalleryi indirdikten sonra uygulamaları indiriyor çarkı çeviriyorsun hediye internetinden Matebookuna kadar bir çok hediye veriyor. Özellikle Matebook fiyatlarına bakınca hediyeler güzel şimdilik bayağı bir internet kazandım ben linki de atayım şöyle iyisiniz gene Smile

[/url][url=https://consumer.huawei.com/tr/campaign/appgalleryilehepkazan/?utm_source=NovAG&utm_medium=hediye&utm_campaign=cark]App Galery
Forum: Teknoloji
Yorumlar Yorum Yok
Yazar: andromeda
Sadece 10 kasımlarda değil hergün özlüyoruz. Twitterda gördüm videoyu çok güzel bir video olmuş

Video Linki:  https://twitter.com/tudorsofficial/status/1325768996323553281
Yorumlar Yorum Yok

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara

Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 114
Son Üye: iampankajnagla
Toplam Konular: 448
Toplam Yorumlar: 555

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 5 kullanıcı aktif Bing
0 Kayıtlı
» 4 Ziyaretçi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.