Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Youtube Üzerinden Yayın Yapan Canlı Tv Kanalları

Konu

#2
Canlı yayın yapan yayınların linkini kullanarak bu yayınlara istediğiniz zaman ulaşmak için buradaki videoları bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Bazı zamanlar da sadece canlı yayın değil; mesela Youtube üzerinde yer alan bir filmi bilgisayarınıza indirmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlar için izle sitesini kullanın. Savefrom sitesi üzerinden sadece Youtube videoları değil; Facebook, İnstagram gibi bütün sosyal platformlar ve internetteki bütün video içeriklerini indirme imkanı sunulmaktadır.
Son Düzenleme: 07-20-2019, 09:59 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task