Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Wheels of Aurelia Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Konu

#1
Merhaba arkadaşlar evde bulunduğumuz şu dönemlerde bazı oyunlar biliyorsunuz kısa süreliğine ücretsiz olarak veriliyor.Onlardan birini sizlerle paylaşıyorum.Oyunu indirip sonrasında ücretli olduğunda da oynamaya devam edebilirsiniz.Normal fiyatı 18,5 tl olan Wheels of Aurelia şu anda ücretsiz!

Oyuun 1970'li yılların İtalya'sında geçmekte olup ülkenin batı kıyılarına doğru sürükleyeci bir yolculuğa çıkabilirsiniz.Macera dolu bu oyunu indirmek için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

[Resim: huDwEM.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task