Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Whatsapp'a Yepyeni Özellik Geldi!

Konu

#1
Bir süredir üzerinde çalışılan özellikler arasında yer alan whatsapp yepyeni bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıktı.Bundan sonra whatsapp'ta peşpeşe gelen sesli mesajlarda tek tek dinlemek yerine tek bir dokunuş ile hepsini birlikte dinleyebileceksiniz.

[Resim: p5voVn.gif]

Bir diğer özellik ise bir mesajın kaç kere iletildiğini görmeniz olacaktır.O da şöyle biliyorsunuz farklı farklı kişilerden mesajlar yada resimler iletilerek size ulaşabiliyor.Bunu kaç kere iletildiği ise mesaj bilgisi kısmından görebileceksiniz.

[Resim: qA9lDB.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 05-30-2019, 11:43 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task