You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ücretsiz Logo Baner Tasarlayın!

Ücretsiz Logo Baner Tasarlayın!

Administrator
Ücretsiz Logo Baner Tasarlayın!
İnternet üzerinden ücretsiz logo,baner yada bir görsel hazırlamak istiyorsunuz ben gibi sizde bir çok sitede kaybolduysanız daha fazla zahmete girmemeniz adına işinizi kolaylaştırıyorum.Çünkü bende aradığımda bir çok site çıkıyor arama motorunda.Evet bir çoğunda ücretsiz olarak tasarlıyorsunuz ancak indirmek istediğiniz de çoğu para istiyor.Sizinle paylaşacağım bu sitede ise tamamıyla ücretsiz olarak tasarımlarınızı yapabilir,yine sizlere sunulmuş olan hazır tasarımlar üzerinde oynama yaparak indirebilirsiniz.
Siteye bu arada sadece üye olmanız yeterlidir.Konu ile ilgili sorularınız olursa da her konumuzda olduğu gibi cevaplamaya hazırım.
İşte site adresi;

[hide]Canva.com[/hide]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.