Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ücretsiz Logo Baner Tasarlayın!

Konu

#1
İnternet üzerinden ücretsiz logo,baner yada bir görsel hazırlamak istiyorsunuz ben gibi sizde bir çok sitede kaybolduysanız daha fazla zahmete girmemeniz adına işinizi kolaylaştırıyorum.Çünkü bende aradığımda bir çok site çıkıyor arama motorunda.Evet bir çoğunda ücretsiz olarak tasarlıyorsunuz ancak indirmek istediğiniz de çoğu para istiyor.Sizinle paylaşacağım bu sitede ise tamamıyla ücretsiz olarak tasarımlarınızı yapabilir,yine sizlere sunulmuş olan hazır tasarımlar üzerinde oynama yaparak indirebilirsiniz.
Siteye bu arada sadece üye olmanız yeterlidir.Konu ile ilgili sorularınız olursa da her konumuzda olduğu gibi cevaplamaya hazırım.
İşte site adresi;

[hide]Canva.com[/hide]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task