Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türkiye Seçimde!

Konu

#1
Türkiye bugün yerel yönetimini seçmek üzere seçime gidiyor.Öncelikle ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.Milyonlarca seçmenin oy kullanacağı günde oyunuzun geçerli olması için oy kullandıktan sonra imzanızı atmayı unutmayın.Yaklaşık 4.5 yıl sonra yeniden seçimin ülke gündemine gelmesi beklenmezken Türkiye bu seçimle birlikte yerel yönetimini seçmiş olacak.
Forumcenneti olarak tüm üyelerimizi oy kullanmaya davet ediyoruz.Seçim sonuçlarını yine televizyon ve ulusaş haber sitelerinden anı anına takip edebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task