You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Spotify Poadcast Nasıl Yüklenir?

Spotify Poadcast Nasıl Yüklenir?

Administrator
Spotify Poadcast Nasıl Yüklenir?
Merhaba forumcenneti severler.Bugün sizlere son günlerin meşhur müzik uygulaması spotify ile ilgili poadcast yükleme ve yayınlama metodunu anlatacağım.Öncelikle şunu belirtmeliyim ki meraklı olan herkes bu yayını yapabilir.Öncelikle bir konu belirler ve o konu hakkında konuşabilirsiniz yada konuklarınızla beraber yine bir konu üzerinde 30 dakika yada 1 saat civarında bir poadcast  kaydı gerçekleştirebilirsiniz.Bu kayıt için bilgisayarınızda herhangi bir kayıt programı kullanabilir hatta online olarak bile ses kaydı yapabileceğiniz internet uygulamaları ile kaydınızı indirebilirsiniz.
[Resim: 4jOg40.png]
Peki kayıt bitti şimdi spotify ile tüm dünyaya bu kayıdı ulaştırtmak için ne yapmalı? Gelin adım adım anlatalım!
1-[hide]Spotify Kayıt [/hide]     Siteye girip kayıt oluyorsunuz.
2-Sonrasında Upload a New Episode kısmında ses dosyasınızı buraya yüklüyorsunuz.
3-İtunes&Directories kısmına tıklayarak  spotify bölümüne seçerek dosyanızın buraya yüklenmesi talebinde bulunuyorsunuz.
4-Genellikle 24 saat içerisinde kayıt dosyanız yüklenir.Herkese bol poadcastli günlerSmile
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.