Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Spotify Poadcast Nasıl Yüklenir?

Konu

#1
Merhaba forumcenneti severler.Bugün sizlere son günlerin meşhur müzik uygulaması spotify ile ilgili poadcast yükleme ve yayınlama metodunu anlatacağım.Öncelikle şunu belirtmeliyim ki meraklı olan herkes bu yayını yapabilir.Öncelikle bir konu belirler ve o konu hakkında konuşabilirsiniz yada konuklarınızla beraber yine bir konu üzerinde 30 dakika yada 1 saat civarında bir poadcast  kaydı gerçekleştirebilirsiniz.Bu kayıt için bilgisayarınızda herhangi bir kayıt programı kullanabilir hatta online olarak bile ses kaydı yapabileceğiniz internet uygulamaları ile kaydınızı indirebilirsiniz.
[Resim: 4jOg40.png]
Peki kayıt bitti şimdi spotify ile tüm dünyaya bu kayıdı ulaştırtmak için ne yapmalı? Gelin adım adım anlatalım!
1-[hide]Spotify Kayıt [/hide]     Siteye girip kayıt oluyorsunuz.
2-Sonrasında Upload a New Episode kısmında ses dosyasınızı buraya yüklüyorsunuz.
3-İtunes&Directories kısmına tıklayarak  spotify bölümüne seçerek dosyanızın buraya yüklenmesi talebinde bulunuyorsunuz.
4-Genellikle 24 saat içerisinde kayıt dosyanız yüklenir.Herkese bol poadcastli günlerSmile
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task