Skip to main content

ForumCenneti M.

Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – İnstagram Tarzı Script

Konu

Lightbulb #1
[Resim: y6qP3L.jpg]


Fotoğraf Paylaşım Scripti, Resim Paylaşım Scripti kullanıcıların fotoğraf, resim paylaşmasını sağlayan, sosyal paylaşım platformu scriptidir. Bu script sayesinde, fotoğraf, resim paylaşım platformu kurabilirsiniz. Üyeler birbirini takip edebilir, anlık mesajlaşabilir, paylaşımlarını beğenebilirler. Bu script bildiğiniz yada tahmin ettiğiniz, Fotoğraf Scripti, Resim Scripti değildir yada Resim Upload Scripti, Fotoğraf Upload Scripti değildir.

Demo, Video ve Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz. 
Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – Resim Paylaşım Scripti
Alıntı
#2
En son düzenleme: 05-27-2019, 10:39 AM toptanci.
İnternet siteleri üzerinden medya indirmenin farklı yolları vardır. Bunların bir kısmı scriptlerle yapıldığı gibi bir takım internet siteleri kullanılarak da yapılabilir. Bu sitelerden popüler olan Youtube, Facebook ve Twitter gibi sitelerin adreslerini kullanarak video indirmek bir nebze kolay olsa da bazı ülkelere özel sosyal medya siteleri üzerinden video indirmek her sistem ile mümkün olmamaktadır. 

Mesela; Hindistan'ın en yoğun kullanılan sosyal medya sitesi olan Hotstar. Ancak Hotstar indir sitesi üzerinden burada yer alan bütün videoları indirmek mümkündür. Kolay bir şekilde sadece link kullanarak indirme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task