You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – İnstagram Tarzı Script

Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – İnstagram Tarzı Script

Vip Üye
Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – İnstagram Tarzı Script
[Resim: y6qP3L.jpg]


Fotoğraf Paylaşım Scripti, Resim Paylaşım Scripti kullanıcıların fotoğraf, resim paylaşmasını sağlayan, sosyal paylaşım platformu scriptidir. Bu script sayesinde, fotoğraf, resim paylaşım platformu kurabilirsiniz. Üyeler birbirini takip edebilir, anlık mesajlaşabilir, paylaşımlarını beğenebilirler. Bu script bildiğiniz yada tahmin ettiğiniz, Fotoğraf Scripti, Resim Scripti değildir yada Resim Upload Scripti, Fotoğraf Upload Scripti değildir.

Demo, Video ve Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz. 
Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – Resim Paylaşım Scripti
Junior Member
RE: Sosyal Fotoğraf Paylaşım Scripti – İnstagram Tarzı Script
İnternet siteleri üzerinden medya indirmenin farklı yolları vardır. Bunların bir kısmı scriptlerle yapıldığı gibi bir takım internet siteleri kullanılarak da yapılabilir. Bu sitelerden popüler olan Youtube, Facebook ve Twitter gibi sitelerin adreslerini kullanarak video indirmek bir nebze kolay olsa da bazı ülkelere özel sosyal medya siteleri üzerinden video indirmek her sistem ile mümkün olmamaktadır. 

Mesela; Hindistan'ın en yoğun kullanılan sosyal medya sitesi olan Hotstar. Ancak Hotstar indir sitesi üzerinden burada yer alan bütün videoları indirmek mümkündür. Kolay bir şekilde sadece link kullanarak indirme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
Son Düzenleme: 05-27-2019, 10:39 AM, Düzenleyen: toptanci.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.