Skip to main content

Forumcenneti W.

Beta

ForumCenneti'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

Forumcenneti.com

970x90
Duyurular : Sitemizde Görevlendirilmek Üzere Moderatör Alımı Yapılacaktır.Moderatör Olmak İsteyenler İletişim Bölümünden Bizlere Ulaşabilirler.

Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!

12-16-2018, 11:17 AM
#1
Çevrimdışı
Hepimiz shazam uygulamasını sanırım çok iyi biliyoruz.Bir mekanda yada bir yerde duyduğumuz bir şarkının kime ait olduğunu bulmamıza yarayan o meşhur program işte.
Geçtiğimiz günlerde bir yerde vesikalık fotoğraf çektirmeye gitmiştim.Orada arkadaşımla şöyle bir konuşma geçti aramızda.Birinin resmini göstersek cep telefonundaki uygulamaya bize onun kim olduğunu söylese ne güzel bir program olurdu değil mi diye konuştuk.Elbette böyle bir programın kişilik haklarını ihlal edebilecek bir program olduğundan yayınlanmasını beklemiyoruz.Ancak size bugün tanıtacağım programda tam olarak böyle olmasa da bir müzeye gittiniz ve bir eser gördünüz bunun kime ait olduğunu size gösterecek mükemmel bir uygulama!
[Resim: OvZZE4.jpg]
Program sadece size kime ait olduğunu değil aynı zamanda ne zaman çizildiğini ve arkasındaki hikayeyi de sunuyor!Tamamıyla ücretsiz olan smartify uygulaması her ne kadar Avrupa'da daha sık kullanılsa da Türkiye'de de meraklıları tarafından ilgi uyandırmıştır.
Uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmamaktadır.Merak edenler ise Google play yada ios üzerinden uygulamayı indirebilir.

[Resim: qdllEd.jpg]
[Resim: nQk52R.gif]
admin
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
970x90
Task