You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!

Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!

Administrator
Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!
Hepimiz shazam uygulamasını sanırım çok iyi biliyoruz.Bir mekanda yada bir yerde duyduğumuz bir şarkının kime ait olduğunu bulmamıza yarayan o meşhur program işte.
Geçtiğimiz günlerde bir yerde vesikalık fotoğraf çektirmeye gitmiştim.Orada arkadaşımla şöyle bir konuşma geçti aramızda.Birinin resmini göstersek cep telefonundaki uygulamaya bize onun kim olduğunu söylese ne güzel bir program olurdu değil mi diye konuştuk.Elbette böyle bir programın kişilik haklarını ihlal edebilecek bir program olduğundan yayınlanmasını beklemiyoruz.Ancak size bugün tanıtacağım programda tam olarak böyle olmasa da bir müzeye gittiniz ve bir eser gördünüz bunun kime ait olduğunu size gösterecek mükemmel bir uygulama!
[Resim: OvZZE4.jpg]
Program sadece size kime ait olduğunu değil aynı zamanda ne zaman çizildiğini ve arkasındaki hikayeyi de sunuyor!Tamamıyla ücretsiz olan smartify uygulaması her ne kadar Avrupa'da daha sık kullanılsa da Türkiye'de de meraklıları tarafından ilgi uyandırmıştır.
Uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmamaktadır.Merak edenler ise Google play yada ios üzerinden uygulamayı indirebilir.

[Resim: qdllEd.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.