Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!

Konu

#1
Hepimiz shazam uygulamasını sanırım çok iyi biliyoruz.Bir mekanda yada bir yerde duyduğumuz bir şarkının kime ait olduğunu bulmamıza yarayan o meşhur program işte.
Geçtiğimiz günlerde bir yerde vesikalık fotoğraf çektirmeye gitmiştim.Orada arkadaşımla şöyle bir konuşma geçti aramızda.Birinin resmini göstersek cep telefonundaki uygulamaya bize onun kim olduğunu söylese ne güzel bir program olurdu değil mi diye konuştuk.Elbette böyle bir programın kişilik haklarını ihlal edebilecek bir program olduğundan yayınlanmasını beklemiyoruz.Ancak size bugün tanıtacağım programda tam olarak böyle olmasa da bir müzeye gittiniz ve bir eser gördünüz bunun kime ait olduğunu size gösterecek mükemmel bir uygulama!
[Resim: OvZZE4.jpg]
Program sadece size kime ait olduğunu değil aynı zamanda ne zaman çizildiğini ve arkasındaki hikayeyi de sunuyor!Tamamıyla ücretsiz olan smartify uygulaması her ne kadar Avrupa'da daha sık kullanılsa da Türkiye'de de meraklıları tarafından ilgi uyandırmıştır.
Uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmamaktadır.Merak edenler ise Google play yada ios üzerinden uygulamayı indirebilir.

[Resim: qdllEd.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task