Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ramazan Erzak Paketi

Konu

Information #1
Değerli üyelerimiz çevrenizde maddi durumu olmayan tanıdıklarınız var ise bu Ramazan ayında ücretsiz olarak erzak kolisi göndermek istiyoruz.Bizlere özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerinizi iletirseniz mümkün olan en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğiz.Şimdilik herhangi bir sınırlama bulunmamakta olup gelecek olan isteklere ve maddi durumumuza göre sonlandıracağız.
Bizlere ihtiyaç sahipleriyle buluşturan tüm üyelerimize şimdiden teşekkürlerimizi iletiyorum.Bu vesile ile herkese hayırlı Ramazan'lar dilerim.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSYWUzdCggoqdjxx0NqTl-...qGXRPJh6MA]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task