Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Türkiye'nin en büyük radyo dinleme platformu açıldı.Ulusal,Haber,Yerel,Pop,Arabesk,Halk Müziği Ve Sanat Müziği gibi bir çok radyoya tek bir tuşla ulaşarak radyoları dinleyebilirsiniz.Radyo dinle platformumuzda aynı zamanda radyolar hakkında yorumlar yapabilir üye olarak da kendi zevkinize göre radyoları ayarlayabilirsiniz.
Radyo dinle platformunda aynı zamanda son dakika müzik ve radyo haberlerini takip edebilirsiniz.Türkiye'nin en büyük radyo dinleme platformunu aynı zamanda ister ios  ister android telefonunuzdan da dinleyebilirsiniz.

Sizde radyo dinlemek istiyorsanız hemen dinle.tv'ye gelin!

[Resim: logo2.png]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task