Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Peugeot Urea Uyarısı!

Konu

#1
[Resim: maxresdefault.jpg]

Bugün aracımda bu uyarı yanınca niye yandı diye araştırırken cevabını buldum ve sizinle paylaşıyorum.Arkadaşlar peugeot'un bazı modelleri egzozdan çıkan gazın daha az çevreye zarar vermesi için adblue sıvısıyla çalışıyor.
Bu uyarıyı verdikten sonra aracınızı tekrardan çalıştırdığınızda kaç km daha aracınızın gideceğini gösteren bir yazı ekrana gelecektir.Genelde 2400 km ve altına düştüğünde verdiği bu uyarıyı dikkate almayıp servise götürmezseniz aracınız hareket etmeyebilir.Bunu şahsen servisi arayarak öğrendiğim bir bilgi olarak sizinle paylaşıyorum.
Bir de bazı benzin istastyonlarında da adblue sıvısını bulabilirsiniz.Ancak nasıl doldurulabildiği konusunda çok bir fikrim yok açıkçası.Bilen bir arkadaşımız varsa bu bilgiyi de paylaşırsa sevinirim.
Hepinize hatasız kazasız iyi yolculuklar dilerim.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task