Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Pazar Hikayesi...

Konu

#1
Bu hikaye bu güzel pazar günüe iyi gider diye düşündüm...

1900’lü yıllarda Avrupa ve Afrika’da bir söylenti yayılır. Söylentide; Amerika’da çok sayıda insanın altın kazandığı ve daha çok altının Amerika topraklarında saklı olduğudur. İlk başlarda insanlar inanamaz ama Amerika’dan geldiğini iddia eden altın zenginlerini görünce işler değişir. Amerika’ya adeta insan akını başlar. Milyonlarca insan Amerika’ya gelir lakin altını bulmaları için kazma ve küreğe ihiyaç vardır. İki genç ve girişken insan kazma ile kürek satarak zengin olurlar. Lakin altın arayanların çoğu altın bulamaz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task