Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Organize İşler Sazan Sarmalı Yorumları

0
378

Konu

#1
Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı bir süre sonra da (vizyondan kaldırılmadan) netflix ile de yayınlanmaya başlandı.Uzun süredir sinemaya gidemediğim için filmi bu platform üzerinden izledim.
Bir çok beğendiğim filmde ikinci yada üçüncü serisi çekildiğinde nedense aynı tadı vermediğini düşünüyorum.Organize İşler Sazan Sarmalı'da bence böyle olmuş.Konusu yaratıcı ve içeriği oldukça mesaj dolu senaryoya sahip Organize İşler Sazan Sarmalı'nda beğenmediğim kısımlara gelince aksiyon sahnesi neden bilmiyorum gerçekçi gelmedi.İlk filmden dolayı da beklenti yüksek başlayınca sanırım hayal kırıklığına uğradım.
Filme giden yada izleyenlerin yorumlarını burada bekliyoruz...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task