You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Organize İşler Sazan Sarmalı Yorumları

Organize İşler Sazan Sarmalı Yorumları

Administrator
Organize İşler Sazan Sarmalı Yorumları
Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı bir süre sonra da (vizyondan kaldırılmadan) netflix ile de yayınlanmaya başlandı.Uzun süredir sinemaya gidemediğim için filmi bu platform üzerinden izledim.
Bir çok beğendiğim filmde ikinci yada üçüncü serisi çekildiğinde nedense aynı tadı vermediğini düşünüyorum.Organize İşler Sazan Sarmalı'da bence böyle olmuş.Konusu yaratıcı ve içeriği oldukça mesaj dolu senaryoya sahip Organize İşler Sazan Sarmalı'nda beğenmediğim kısımlara gelince aksiyon sahnesi neden bilmiyorum gerçekçi gelmedi.İlk filmden dolayı da beklenti yüksek başlayınca sanırım hayal kırıklığına uğradım.
Filme giden yada izleyenlerin yorumlarını burada bekliyoruz...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.