Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Öğrenciler Ve Evde Olanlar İçin Yeni Kazanç Kapısı

Konu

#1
İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz bir çok site var.Bunların bazıları spam siteler olsa da bazılarında ise çok uzun uğraşlar sonucunda para kazanıyorsunuz.Bu yüzden de sizlere bu forum üzerinden bir site tavsiye ediyorsak mutlaka ödeme kanıtı yer alan,denemesi bizzat kendim tarafından yapılmış siteleri paylaşıyorum.

Adgager yepyeni bir para kazanma projesi.Tasarım ve panel olarak da çok beğendiğim bir site.Açık olan projeler kısmından projelere katılıp,aynı zamanda aşağıdaki linkten üye olduktan sonra profilinizi doldurursanız minumum 6 tl hesabınıza yüklenmiş olacaktır. 50 tl sınırına ulaştığında paranızı çekebilirsiniz.

Ayrıca siteye getirdiğiniz her arkadaşınız için size 6 TRY veriyor. Bir göz atın derim.


Link:

[hide]Adgager Ol[/hide]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task