You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Öğrenciler Ve Evde Olanlar İçin Yeni Kazanç Kapısı

Öğrenciler Ve Evde Olanlar İçin Yeni Kazanç Kapısı

Administrator
Öğrenciler Ve Evde Olanlar İçin Yeni Kazanç Kapısı
İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz bir çok site var.Bunların bazıları spam siteler olsa da bazılarında ise çok uzun uğraşlar sonucunda para kazanıyorsunuz.Bu yüzden de sizlere bu forum üzerinden bir site tavsiye ediyorsak mutlaka ödeme kanıtı yer alan,denemesi bizzat kendim tarafından yapılmış siteleri paylaşıyorum.

Adgager yepyeni bir para kazanma projesi.Tasarım ve panel olarak da çok beğendiğim bir site.Açık olan projeler kısmından projelere katılıp,aynı zamanda aşağıdaki linkten üye olduktan sonra profilinizi doldurursanız minumum 6 tl hesabınıza yüklenmiş olacaktır. 50 tl sınırına ulaştığında paranızı çekebilirsiniz.

Ayrıca siteye getirdiğiniz her arkadaşınız için size 6 TRY veriyor. Bir göz atın derim.


Link:

[hide]Adgager Ol[/hide]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.