Skip to main content

ForumCenneti W.

Beta

ForumCenneti'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
5 Adet Konu Açan Üyelerimize Ücretsiz 1 Aylık Vip Üyelik Veriyoruz.Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Nihat SIrdar Hangi Radyoda Yayına Başlıyor?

43
1184
6
09-18-2018, 08:57 PM
#1
Çevrimdışı
Kısa bir süre sonra Showradyo'da ki yayını sonlandıracak olan sevilen radyocu Nihat Sırdar hangi radyoda yayına başlayacağını konumuzda duyuracağız.
Türkiye'nin en sevilen radyo programcısı Nihat Sırdar ve ekibi kısa bir süre sonra Show Radyo'dan ayrılıyor.Hangi radyoda yayına başlayacağı şu anda hala merak konusu.
Beklentinin yeni yayına girecek bir radyoda olması ancak bu radyonun da şu anda hangi radyo ve hangi frekansta olduğu hala merak konusu.
Açıklandığı takdirde konumuzda Nihat Sırdar'ın hangi radyoda olduğunu paylaşacağız.

[Resim: 3z4B0M.gif]
[Resim: nQk52R.gif]
admin
09-29-2018, 02:42 PM
#2
Çevrimdışı
Güncelleme:
Son yayını bu hafta yapacak Nihat Sırdar şu anda hangi radyoda yayına başlayacağı duyurulmadı.Duyurulduğu takdirde sitemizden güncel olarak öğrenebilirsiniz.
[Resim: nQk52R.gif]
admin
10-05-2018, 08:42 PM
#3
Çevrimdışı
Bu akşam son yayını gerçekleştirdi Nihat Sırdar.Çok yakında yeni radyoyu açıklayacak olan Nihat Sırdar her yerde çeken,ulusal alanda karasal yayın yapan bir radyodan bizlere sesleneceğini sinyalini verdi.Son yayındaki son şarkısı ise Zeki Müren'den Elbet bir gün buluşacağız olan Nihat Sırdar ve Sivrisineği özleyeceğiz.Umarım bu özlemimiz uzun sürmez.
[Resim: nQk52R.gif]
admin
10-21-2018, 03:30 PM
#4
Çevrimdışı
Güncelleme:
Geçtiğimiz gün instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan sevilen radyo programcısı Nihat Sırdar radyonun yeni bir radyo olacağını duyurdu.Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve geniş yayın ağına sahip olacağını da belirtti.Açıklandığı takdirde sitemizden öğrenebileceksiniz.
[Resim: nQk52R.gif]
admin
11-20-2018, 10:07 PM
#5
Çevrimdışı
21 Kasım Çarşamba akşamı saat 18:00 da radyoland uygulaması içerisinde yer alan Garaj radyosunda Nihat Sirdar sevenleriyle uzun bir aradan sonra buluşuyor. Sadece internet üzerinden dinleyebileceğiniz garaj radyoyu ios ve android tabanlı yazılımlarınızla indirebilirsiniz.
admin
11-29-2018, 11:20 PM
#6
Çevrimdışı
Yayınların ne zaman başlayacağı ile ilgili Nihat Sırdar'dan yapılan açıklamaya göre;
''Hani yayınlar, ne zaman başlıyorsunuz şeklinde gelen soruların yanında kimi haksız kimi hadsiz çok sert mesajlar da geliyor. Biz bilerek ve isteyerek yayına başlamıyormuşuz, yan gelip yatıyormuşuz diye düşünenler var anlaşılan. Yoksa niye öyle kötü sözler yazsınlar? Bir kez daha bilgilendirmek isterim. Yeni bir radyo kurmak için çalışıyoruz. Bu ister istemez bir zaman alıyor. Bir an önce bu hazırlık döneminin bitmesi ve mikrofon başına geçmeyi inanın sizin bizi dinlemek istemenizden daha çok istiyoruz. Bu nedenle bir taraftan hazırlıkları yaparken bir taraftan da radyoland.com içinde bulunan Garaj Radyo’da zaman zaman online yayınlar yapıyor ve bunları podcast bölümünde de yayınlıyoruz. Çok özledik gerçekten.''
admin
01-27-2019, 11:45 AM
#7
Çevrimdışı
Çalışmalarda sona yaklaşıldığını Nihat Sırdar'ın çok yakında kafa radyoda yayında olacağını biliyoruz.Kafa radyo ile ilgili detayları aşağıdaki konumuzdan takip edebilirsiniz.
https://www.forumcenneti.com/konu-kafa-r...liyor.html
admin

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
970x90
Task