Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Nihat SIrdar Hangi Radyoda Yayına Başlıyor?

Konu

#1
Kısa bir süre sonra Showradyo'da ki yayını sonlandıracak olan sevilen radyocu Nihat Sırdar hangi radyoda yayına başlayacağını konumuzda duyuracağız.
Türkiye'nin en sevilen radyo programcısı Nihat Sırdar ve ekibi kısa bir süre sonra Show Radyo'dan ayrılıyor.Hangi radyoda yayına başlayacağı şu anda hala merak konusu.
Beklentinin yeni yayına girecek bir radyoda olması ancak bu radyonun da şu anda hangi radyo ve hangi frekansta olduğu hala merak konusu.
Açıklandığı takdirde konumuzda Nihat Sırdar'ın hangi radyoda olduğunu paylaşacağız.

[Resim: 3z4B0M.gif]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla
#2
Güncelleme:
Son yayını bu hafta yapacak Nihat Sırdar şu anda hangi radyoda yayına başlayacağı duyurulmadı.Duyurulduğu takdirde sitemizden güncel olarak öğrenebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 10-01-2018, 07:41 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla
#3
Bu akşam son yayını gerçekleştirdi Nihat Sırdar.Çok yakında yeni radyoyu açıklayacak olan Nihat Sırdar her yerde çeken,ulusal alanda karasal yayın yapan bir radyodan bizlere sesleneceğini sinyalini verdi.Son yayındaki son şarkısı ise Zeki Müren'den Elbet bir gün buluşacağız olan Nihat Sırdar ve Sivrisineği özleyeceğiz.Umarım bu özlemimiz uzun sürmez.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla
#4
Güncelleme:
Geçtiğimiz gün instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan sevilen radyo programcısı Nihat Sırdar radyonun yeni bir radyo olacağını duyurdu.Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve geniş yayın ağına sahip olacağını da belirtti.Açıklandığı takdirde sitemizden öğrenebileceksiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 10-21-2018, 03:30 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla
#5
21 Kasım Çarşamba akşamı saat 18:00 da radyoland uygulaması içerisinde yer alan Garaj radyosunda Nihat Sirdar sevenleriyle uzun bir aradan sonra buluşuyor. Sadece internet üzerinden dinleyebileceğiniz garaj radyoyu ios ve android tabanlı yazılımlarınızla indirebilirsiniz.
Cevapla
#6
Yayınların ne zaman başlayacağı ile ilgili Nihat Sırdar'dan yapılan açıklamaya göre;
''Hani yayınlar, ne zaman başlıyorsunuz şeklinde gelen soruların yanında kimi haksız kimi hadsiz çok sert mesajlar da geliyor. Biz bilerek ve isteyerek yayına başlamıyormuşuz, yan gelip yatıyormuşuz diye düşünenler var anlaşılan. Yoksa niye öyle kötü sözler yazsınlar? Bir kez daha bilgilendirmek isterim. Yeni bir radyo kurmak için çalışıyoruz. Bu ister istemez bir zaman alıyor. Bir an önce bu hazırlık döneminin bitmesi ve mikrofon başına geçmeyi inanın sizin bizi dinlemek istemenizden daha çok istiyoruz. Bu nedenle bir taraftan hazırlıkları yaparken bir taraftan da radyoland.com içinde bulunan Garaj Radyo’da zaman zaman online yayınlar yapıyor ve bunları podcast bölümünde de yayınlıyoruz. Çok özledik gerçekten.''
Son Düzenleme: 11-29-2018, 11:20 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task