Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Mybb Forum İd'si(Fid) Öğrenme!

Konu

#1
Yeni başlayanlar için işinize yarayacak bir konuyla karşınızdayız.Kullandığınız temaya bağlı olarak icon yada resim eklerken forum id'sine ihityaç duyabilirsiniz.Peki mybb forum id'sini nereden öğrenebiliriz.Yapmanız gereken işlem hem çok basit hemde çok kolay!

[Resim: JVER7q.png]

Forumunuzda admin paneline girdikten sonra forumlar&mesajlar ve sonrasında forum yönetimi kısmına gelin.Örneğin resimdeki gibi duyurular-kurallar bölümünün üzerine fareyle geldiğinizde sol alt köşede o forumun id'sini görmüş olacaksınız.

Konuyla ilgili sorularınız olursa yine bu başlık altında sorabilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task