You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mor Patetes Yetiştiriciliği

Mor Patetes Yetiştiriciliği

Administrator
Mor Patetes Yetiştiriciliği
Sizlere yepyeni ve bambaşka bir iş fırsatından bahsetmek istiyorum hemde çok düşük maliyetlerle başlayabileceğiniz bir iş.Uzun yaşam süreleri ve çok az görülen kardiyovasküler rahatsızlıkları nedeniyle Japonya'nın Okinawa adası dikkat çekmiştir.Bilim insanlarının yaptığı araştırma da bu adada dondurma kamyonları yerine Mor patetes kamyonlarını gördüklerini ve yaşayanların günlük en az yarım kilo mor patetes tükettiğini görmüşler.
[Resim: bVbjan.jpg]
Güçlü bir antioksidan kaynağı olan mor patates bizim bildiğimiz sıradan patatese göre de sadece içerik değil tat olarak da farklıdır.Peki ülkemizde mor patates yetiştirilir mi? Bu sorunun cevabı da evet!
Özellikle Ege ve Akdeniz mor patates yetiştirmek için ideal iklime sahiptir.İnternet üzerinden çok cuzi miktara satın alacağınız mor patates tohumunu alarak rekabetin de şimdilik az olduğunu düşünürsek çok iyi paralar kazanabilirsiniz.
[Resim: MVJXQ6.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.