Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Mor Patetes Yetiştiriciliği

Konu

#1
Sizlere yepyeni ve bambaşka bir iş fırsatından bahsetmek istiyorum hemde çok düşük maliyetlerle başlayabileceğiniz bir iş.Uzun yaşam süreleri ve çok az görülen kardiyovasküler rahatsızlıkları nedeniyle Japonya'nın Okinawa adası dikkat çekmiştir.Bilim insanlarının yaptığı araştırma da bu adada dondurma kamyonları yerine Mor patetes kamyonlarını gördüklerini ve yaşayanların günlük en az yarım kilo mor patetes tükettiğini görmüşler.
[Resim: bVbjan.jpg]
Güçlü bir antioksidan kaynağı olan mor patates bizim bildiğimiz sıradan patatese göre de sadece içerik değil tat olarak da farklıdır.Peki ülkemizde mor patates yetiştirilir mi? Bu sorunun cevabı da evet!
Özellikle Ege ve Akdeniz mor patates yetiştirmek için ideal iklime sahiptir.İnternet üzerinden çok cuzi miktara satın alacağınız mor patates tohumunu alarak rekabetin de şimdilik az olduğunu düşünürsek çok iyi paralar kazanabilirsiniz.
[Resim: MVJXQ6.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task