Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Lg 'den 7 Tl'te Telefon!

Konu

#1
Efsana Cuma,Şahane Cuma gibi bir çok firmanın bu haftaya planladığı indirim kampanyalarına Lg firması da katıldı.Bir çok yapılan indirime göre gerçek anlamda ve ciddi oranda bir indirim olduğunu düşünüyorum.Lg firması Cuma günü tam 7 adet telefonunu 7 tl'den satışa sunacak! Peki nasıl mı?Sitesinde belirtilen saati takip ederek bu indirimden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.
[Resim: G7.sahane.cuma.1200px.jpg]


Daha detaylı bilgi için resimde gördüğünüz adrese giriş yapabilirsiniz.Bol Şanslar.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
#2
[Resim: bilgi.jpeg]
Lg sayfasında böyle bir duyuru yayınladı.Şahsen kendimde o saatlerde denedim ancak her seferinde site kilitlendi.Açmak mümkün değildi.Bu tarz kampanyalarda farklı sitelerde de gördüğümüzden tahmin ediyordum aslında kilitleneceğini.Şahsi fikrim 7tl'ye telefon verilmesi olayını ilk girene değil de farklı bir yöntemle vermeleri yönündedir.Bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
#3
Konu Kilit
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task