You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lg 'den 7 Tl'te Telefon!

Lg 'den 7 Tl'te Telefon!

Administrator
Lg 'den 7 Tl'te Telefon!
Efsana Cuma,Şahane Cuma gibi bir çok firmanın bu haftaya planladığı indirim kampanyalarına Lg firması da katıldı.Bir çok yapılan indirime göre gerçek anlamda ve ciddi oranda bir indirim olduğunu düşünüyorum.Lg firması Cuma günü tam 7 adet telefonunu 7 tl'den satışa sunacak! Peki nasıl mı?Sitesinde belirtilen saati takip ederek bu indirimden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.
[Resim: G7.sahane.cuma.1200px.jpg]


Daha detaylı bilgi için resimde gördüğünüz adrese giriş yapabilirsiniz.Bol Şanslar.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Administrator
RE: Lg 'den 7 Tl'te Telefon!
[Resim: bilgi.jpeg]
Lg sayfasında böyle bir duyuru yayınladı.Şahsen kendimde o saatlerde denedim ancak her seferinde site kilitlendi.Açmak mümkün değildi.Bu tarz kampanyalarda farklı sitelerde de gördüğümüzden tahmin ediyordum aslında kilitleneceğini.Şahsi fikrim 7tl'ye telefon verilmesi olayını ilk girene değil de farklı bir yöntemle vermeleri yönündedir.Bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Administrator
RE: Lg 'den 7 Tl'te Telefon!
Konu Kilit
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.