Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Koç Holding Eğitim Platformu Ücretsiz!

Konu

#1
Bir çok çalışanın da evden çalışma modeline geçtiği şu dönemde Koç Holding 12 binden fazla eğitim ve içeriğe sahip online eğitim platformu Koç Akademi'yi ücretsiz olarak tüm Türkiye'nin kullanımına sundu[b].[/b]

[b]Ücretsiz bir şekilde yararlanmak için TIKLAYIN[url=https://www.kocakademi.com/][/url][/b]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla
#2
Motivasyonunuzu 10 kat artırın diye bir videoya denk geldim onu izliyorum. Söyledikleri cümlelerin hepsini kişisel gelişim kitaplarında bir zamanlar okudum zaten, kat ve kat fazlasını biliyorum desem yeridir.

Gel gelelim insanların tüm gün evde olmaları, geçim derdine düşmeleri ne motivasyon ne enerji bırakıyor. Koç torunlarından olsaydım elbet benim de motivasyonum tavan yapardı ama maalesef hayat o kadar gülpembe değil. İşimize son verildi, geçim derdindeyiz, nasıl hayatımızı sürdüreceğiz derdindeyiz.

Sanatçılar çıkıyor #evdekal diye reklam yapıyorlar, yaptıkları reklamlardan dahi Dünya para alıyorlardır. 300-400 metrekare evlerinde durur her sanatçı, onlar evlerinde kalır. Özel sinema salonları vardır, golf sahası olanlar dahi duydum. Onların evde canlarının sıkılacağını pek sanmıyorum. Peki asgari ücret ile kıt kanaat geçinmeye çalışan insanlar? 50-60 metrekareye sığmaya çalışan insanlar? Tüm gün evde işsiz, güçsüz, motivasyonsuz, enerjisi bitik hâlde olan insanlar? Hanımı da, kendi de işten çıkartılan insanlar?

Neyse, çok konuştum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task