You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Koç Holding Eğitim Platformu Ücretsiz!

Koç Holding Eğitim Platformu Ücretsiz!

Administrator
Koç Holding Eğitim Platformu Ücretsiz!
Bir çok çalışanın da evden çalışma modeline geçtiği şu dönemde Koç Holding 12 binden fazla eğitim ve içeriğe sahip online eğitim platformu Koç Akademi'yi ücretsiz olarak tüm Türkiye'nin kullanımına sundu[b].[/b]

[b]Ücretsiz bir şekilde yararlanmak için TIKLAYIN[url=https://www.kocakademi.com/][/url][/b]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Junior Member
RE: Koç Holding Eğitim Platformu Ücretsiz!
Motivasyonunuzu 10 kat artırın diye bir videoya denk geldim onu izliyorum. Söyledikleri cümlelerin hepsini kişisel gelişim kitaplarında bir zamanlar okudum zaten, kat ve kat fazlasını biliyorum desem yeridir.

Gel gelelim insanların tüm gün evde olmaları, geçim derdine düşmeleri ne motivasyon ne enerji bırakıyor. Koç torunlarından olsaydım elbet benim de motivasyonum tavan yapardı ama maalesef hayat o kadar gülpembe değil. İşimize son verildi, geçim derdindeyiz, nasıl hayatımızı sürdüreceğiz derdindeyiz.

Sanatçılar çıkıyor #evdekal diye reklam yapıyorlar, yaptıkları reklamlardan dahi Dünya para alıyorlardır. 300-400 metrekare evlerinde durur her sanatçı, onlar evlerinde kalır. Özel sinema salonları vardır, golf sahası olanlar dahi duydum. Onların evde canlarının sıkılacağını pek sanmıyorum. Peki asgari ücret ile kıt kanaat geçinmeye çalışan insanlar? 50-60 metrekareye sığmaya çalışan insanlar? Tüm gün evde işsiz, güçsüz, motivasyonsuz, enerjisi bitik hâlde olan insanlar? Hanımı da, kendi de işten çıkartılan insanlar?

Neyse, çok konuştum.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.