Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İzmir'de Gezilecek Yerler

Konu

#1
İzmir'e farklı bir ilden geldiniz ve kültüreli bir gezi yapacaksınız ancak nerelere gitmek gerekir çok da fazla bilgi sahibi değilsiniz.Bu konu altında İzmir'de nereleri görmeniz gerekiyor?İzmir'de nereye gitmeli?Tek başlık altında paylaşacağız.
İlk durağımız Tarihi Asansör.

Adı üzerinde tarihsel bir yapıdır.Mithatpaşa caddesi ile Şehit Nihatbey caddesinin arasında işleyen bir asansör kulesidir.1907 yılında Musevi bir iş adamı tarafından yaptırılan ve 155 basamaktan oluşan tarihi asansör İzmir'e geldiğiniz de mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.

[Resim: qdqZjR.jpg]

Üst kısımda aynı zaman da restaurant bölümü de bulunan tarihi asansör de romantik bir akşam yemeği de yiyebilirsiniz.Fiyatların ise oldukça makul olduğunu da söyleyebilirim.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla
#2
İzmir'in şirin beldesi Mordoğan tarafından bahsetmezsek olmaz sanırımSmile Özellikle sessiz,sakin,huzur dolu bir yer arıyorsanız,hafta sonu kafanızı dinlemek istiyorsanız kesinlikle gidip de görmeniz gereken yerlerden bir tanesi!

[Resim: nlXGgN.png]

Yukarıda harita da gördüğünüz gibi Mordoğan Ege'nin en batısına yakın bir yerde konumlanmış Foça'nın tam karşısında yer alan eşssiz doğal güzellikleri ve huzuruyla ünlü Ege'nin şirin mi şirin kasabasıdır.Kışın 5000 civarından nüfusa sahip olan Mordoğan yazın ise bu nüfusun kat ve kat fazlasına sahiptir.
Mordoğan'a gelmek istiyorsanız İzmir'de Üçkuyular otogarından her gün belirli aralıklarla seferler yapılmaktadır.Yine İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Eshot otobüsleri ile de seferler yapılmaktadır.Yazın bazı zaman dilimlerinde deniz yolu ile de gelebilirsiniz ancak bunun duyurusunu sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Araç ile gelmek isterseniz İzmir-Çeşme otoyoluna girdikten sonra  Karaburun gişelerinden çıkabilirsiniz.Sonrasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün oraya kadar gelip yol ayrımından Gülbahçe-Karapınar-Balıklıova istikametinden Mordoğan'a ulaşabilirsiniz.Yakın geçmişte tamamlanan yeni yol ile keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.Yolculuk süresi ortalama otoyola giriş yaptıktan sonra 50-55 dakika kadar sürmektedir.
Eğer sizde bu eşssiz güzellikteki kasabayı merak ediyorsanız e hadi daha ne duruyorsunuz?
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 11-25-2018, 08:54 AM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task