Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Istanbul'da Çocukla Nerelere Gidilir?

Konu

#1
Arkadaşlar Merhaba yaklaşık 1 haftalığına Avrupa yakasında kaldığım  bu şehir de oğlumla gidebileceğim eğlence yerlerini araştırmaya başladım. İnternet aramalarında da hep aynı yerler çıkıyor aslında ağırlıklı alışveriş merkezlerinin eğlence merkezleri çıkıyor. Bende en sonunda Cevahir Avm'de karar kıldım.  
Oldukça büyük eğlence salonuna sahip Cevahir Avm'de çocuklar için oyun parkuru ve birçok oyuncak bulunmakta.Ayni zamanda bal mumu müzesi yine burada yer almaktadır. 
Fiyatları hatırlamıyorum ama 50 tl ile saatler geçirebildik oğlumla bunu söyleyebilirim.Sizinde önereceğiniz mekanlar var ise bir sonraki gelişimde değerlendirmek isterim.

Herkese iyi forumlarSmile
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task