Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İrfan Değirmenci Halktv Ana Haber'de!

Konu

#1
Bu akşam kanallar arasında zap yaparken tesadüfen denk geldi.Halk tv'de ana haber bültenini İrfan Değirmenci sunuyordu.Uzun süredir görmediğim için saçlarını biraz uzattığını, biraz da değişmiş olduğunu gördüm ancak uzun bir aradan sonra yeniden ekranlarda gördüğüme sevindim.Haber bülteninin sonuna doğru denk geldiğim için kapanış esnasında söylediği bir kaç cümle de aklıma yer etti.Haber bültenini pronter üzerinden değil sadece kendi gönlünden geçenleri aktararak sunduğunu belirtti.Halk tv'ye yeni bir güç ve kendi adıma da izlememe sebep olacak bir kişi olarak görüyorum.

İrfan Değirmenci'ye çıkmış olduğu bu yeni yolda başarılar diler umarım istediği başarıyı en kısa zamanda elde eder.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task