Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İos Üzerinden Apk Dosyası Yüklenir Mi?

Konu

#1
Arkadaşlar bu sorunun cevabını ben merak ettiğim için sizlerle de paylaşmak istedim.Apk dosyası sizinde bildiğiniz gibi açılımı Android Package demektir.Yani Android yazılımlı telefonlar için kurulum yapabileceğiniz bir dosyadır.Ios üzerinden ise İpa dosyaları kurulum yapabilmek mümkündür.Bunun için de Apk dosyasını Ios formatına çevirmeniz gerekmektedir.Ancak bunun da şu an için pek mümkün olduğunu söyleyemeyiz.Çevirmeye çalıştığınızda çok daha büyük sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.Ios'un kendine ait koruma sistemi olduğunu unutmamakta fayda var...

İyi forumlar
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task