Skip to main content

Forumcenneti W.

Beta

ForumCenneti'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

Forumcenneti.com

970x90
Duyurular : Sitemizde Görevlendirilmek Üzere Moderatör Alımı Yapılacaktır.Moderatör Olmak İsteyenler İletişim Bölümünden Bizlere Ulaşabilirler.

İnternet Kota Sorunu Yaşayanlar Buraya!

09-10-2018, 11:57 PM
#1
Çevrimdışı
Hepimizin en büyük sıkıntılarından bir tanesi.Akk dolduğu zaman yavaş internet problemi.Bunun için yapmanız gereken aslında çok basit.Bildiğiniz gibi tüknet kullanıcılarında akk bulunmamaktadır.Tanıdığınız bir türknet kullanıcısının modem kullanıcı adı ve şifresini sizin modem kullanıcı adı ve şifrenizin yerine yazmanız yeterli!
İşte hepsi bu kadar.Bu yöntemle karşı tarafında sınırsız interneti olduğu için iki tarafta etkilenmeden rahatlıkla sınırsız kullanabilir.

Not:Bazı sitelerde başkalarına ait kullanıcı adı ve şifreler verilmektedir.Yasal olmadığı için tanımadığınız kişiye ait kullanıcı adı ve şifresini kullanmayınız!

Not2:Bu yöntemle internet alt yapınız size sunmuş olduğu hız dışında eksta hız alamazsınız.
admin
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
970x90
Task