Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İmamoğlu Ve Yıldırım Tv'de Canlı Yayında!

Konu

#1
Yıllar önce en son sayın Deniz Baykal ve Recep Tayyip Erdoğan'ı izlediğimiz karşılıklı tartışma programında yıllar sonra ilk kez Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım karşı karşıya gelecek.Demokrasi adına keşke her zaman böyle manzaraları görebilsek ve her zaman siyasiler keşke birbirlerine böyle yakın olsa...
Program yarın(16 Haziran Pazar) Saat 21:00'da başlayacak olup 22:50'de bitirilmesi planlanıyor.Her iki adayın da İstanbul projelerini anlatacağı programda moderatörlüğünü ise İsmail Küçükkaya yapacak.Kararsız seçmenler üzerinde etkisinin olacağını düşündüğüm programı bende büyük bir merak ve heyecanla bekliyorum.
Herşeyden önemlisi İstanbul seçiminin ülkemize ve İstanbul'umuza şimdiden hayırlı olmasını dilerim...

                                          CANLI YAYIN SONA ERMISTIR...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 06-17-2019, 12:09 AM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task