You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İmamoğlu Ve Yıldırım Tv'de Canlı Yayında!

İmamoğlu Ve Yıldırım Tv'de Canlı Yayında!

Administrator
İmamoğlu Ve Yıldırım Tv'de Canlı Yayında!
Yıllar önce en son sayın Deniz Baykal ve Recep Tayyip Erdoğan'ı izlediğimiz karşılıklı tartışma programında yıllar sonra ilk kez Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım karşı karşıya gelecek.Demokrasi adına keşke her zaman böyle manzaraları görebilsek ve her zaman siyasiler keşke birbirlerine böyle yakın olsa...
Program yarın(16 Haziran Pazar) Saat 21:00'da başlayacak olup 22:50'de bitirilmesi planlanıyor.Her iki adayın da İstanbul projelerini anlatacağı programda moderatörlüğünü ise İsmail Küçükkaya yapacak.Kararsız seçmenler üzerinde etkisinin olacağını düşündüğüm programı bende büyük bir merak ve heyecanla bekliyorum.
Herşeyden önemlisi İstanbul seçiminin ülkemize ve İstanbul'umuza şimdiden hayırlı olmasını dilerim...

                                          CANLI YAYIN SONA ERMISTIR...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 06-17-2019, 12:09 AM, Düzenleyen: admin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.