Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Hakan 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

0
519

Konu

#1
Netflix üzerinden yayınlanan ilk Türk dizisi ünvanı dışında sürükleyeci konusuyla da izleyicilerin ilgi odağı haline gelen Hakan(Muhafız) dizisinin 3.sezonunu ne zaman yayınlanacağı herkes tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı.Hakan(Muhafız) 3. sezon ne zaman yayınlanacak?
İlk sezonu 14 Aralık 2018 tarihinde izleyici karşısına çıkan Hakan(Muhafız),2. sezona ise 26 Nisan tarihinde 8 bölüm ile izleyicilerinin karşısına çıktı.İlk sezondan sonra 3. ve 4. sezon için de onay aldığı duyurulan dizinin şimdilik 3.sezonunun ne zaman çekileceği açıklanmadı.
2020 yılı içerisinde izleyici ile buluşması tahmin edilen Hakan(Muhafız) dizisinin 3.sezonu ne zaman yayınlanacağını bu konu başlığı altında sizlere duyuruyor olacağız.
Bizi takip etmeye devam edin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task