You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hakan 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Administrator
Hakan 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Netflix üzerinden yayınlanan ilk Türk dizisi ünvanı dışında sürükleyeci konusuyla da izleyicilerin ilgi odağı haline gelen Hakan(Muhafız) dizisinin 3.sezonunu ne zaman yayınlanacağı herkes tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı.Hakan(Muhafız) 3. sezon ne zaman yayınlanacak?
İlk sezonu 14 Aralık 2018 tarihinde izleyici karşısına çıkan Hakan(Muhafız),2. sezona ise 26 Nisan tarihinde 8 bölüm ile izleyicilerinin karşısına çıktı.İlk sezondan sonra 3. ve 4. sezon için de onay aldığı duyurulan dizinin şimdilik 3.sezonunun ne zaman çekileceği açıklanmadı.
2020 yılı içerisinde izleyici ile buluşması tahmin edilen Hakan(Muhafız) dizisinin 3.sezonu ne zaman yayınlanacağını bu konu başlığı altında sizlere duyuruyor olacağız.
Bizi takip etmeye devam edin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.