Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Hakan 2.Sezon Yayınlandı!

0
330

Konu

#1
Merakla 2.sezonu beklenen Hakan(Muhafız) dizisinin 2. sezonu 26 Nisan tarihinde Netflix üzerinden gösterime girdi.İlk sezon bende büyük bir heyecan ve merakla takip ettikten sonra 2.sezonu aslında iple çektim.
İlk sezonun sonunda ölümsüzlerin yeniden dirilmesiyle son bulan dizi 2. sezonda ölümsüzlerin İstanbul'u ele geçirme mücadelesi ve sadık olanların ise kıyasıya canları pahasına koruması ve hain planlarını yok etmesiyle geçiyor.
Dizinin bu sezonunda elbette yeni giren karakterler ve sürprizler de bizleri bekliyor.8 bölüm olarak yayında olan Hakan(Muhafız) dizisini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task