You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hakan 2.Sezon Yayınlandı!

Hakan 2.Sezon Yayınlandı!

Administrator
Hakan 2.Sezon Yayınlandı!
Merakla 2.sezonu beklenen Hakan(Muhafız) dizisinin 2. sezonu 26 Nisan tarihinde Netflix üzerinden gösterime girdi.İlk sezon bende büyük bir heyecan ve merakla takip ettikten sonra 2.sezonu aslında iple çektim.
İlk sezonun sonunda ölümsüzlerin yeniden dirilmesiyle son bulan dizi 2. sezonda ölümsüzlerin İstanbul'u ele geçirme mücadelesi ve sadık olanların ise kıyasıya canları pahasına koruması ve hain planlarını yok etmesiyle geçiyor.
Dizinin bu sezonunda elbette yeni giren karakterler ve sürprizler de bizleri bekliyor.8 bölüm olarak yayında olan Hakan(Muhafız) dizisini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.