You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Geçmiş Olsun Türkiye'm

Geçmiş Olsun Türkiye'm

Administrator
Geçmiş Olsun Türkiye'm
Dün akşam saatlerinde Elazığ merkezli yaşanan 6,8 deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir.Maalesef son durumda 22 vatandaşımız hayatını kaybederken 1000'in üzerinde de yaralı vatandaşımız bulunmaktadır.Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yaralılara ise şifa diliyorum.

Bir an önce deprem ile ilgili alınması gerekenler önlemlerin,oluşturulması gereken bilincin ve verilmesi gereken eğitimlerin verilmesi dileğiyle.Ülkemizin deprem kuşağında yer alması sebebiyle deprem ile yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor.Ayrıca sosyal medya üzerinden çokça çıkan yalan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.Anlık bilgileri ve gelişmeleri güncel ve ulusal haber sitelerinden takip edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Türkiye'm...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.