Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Geçmiş Olsun Türkiye'm

Konu

#1
Dün akşam saatlerinde Elazığ merkezli yaşanan 6,8 deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir.Maalesef son durumda 22 vatandaşımız hayatını kaybederken 1000'in üzerinde de yaralı vatandaşımız bulunmaktadır.Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yaralılara ise şifa diliyorum.

Bir an önce deprem ile ilgili alınması gerekenler önlemlerin,oluşturulması gereken bilincin ve verilmesi gereken eğitimlerin verilmesi dileğiyle.Ülkemizin deprem kuşağında yer alması sebebiyle deprem ile yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor.Ayrıca sosyal medya üzerinden çokça çıkan yalan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.Anlık bilgileri ve gelişmeleri güncel ve ulusal haber sitelerinden takip edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Türkiye'm...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task