Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Gazlı İçeceklerin Zararları

Konu

#1
Aslında bir çok kişi tarafından çok iyi biliniyor.Ancak bazılarımız bağımlı hale geldiğinden,bazılarımız ise çok sevdiğinden bir şekilde gazlı içeceklere yöneliyoruz.Şekerli olan gazlı içecekleri ise sanırım anlatmaya hiç gerek yok.Zararları bu durumda katlanarak devam ediyor.Çeşitli ortopedik sorunlara neden olabilen gazlı içecekler aynı zamanda midenizin de dengesini bozabilmektedir.İlla ki yemeğin yanında bir şey içmek isterseniz önerim ayran ile nefesinizi körleyebilirsiniz.
Sağlıklı günler dilerim.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task