Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Düşük Bel Pantalonun Tarihçesi

Konu

#1
Düşük bel pantolonların tarihçesi Amerika hapishanelerine dayanıyor. Kemerle kendilerini asarak hayatına kıyanların sayı çoğalınca mahpuslar arasında kemer kullanımı yasaklanmıştı. Lakin iç çamaşırının gözükmesiyle sonuçlanan düşük bel olayları daha sonra cinsel istismar ve zorlamalarla beraber izlemeye başlıyor.Yaygınlaşan bu vaziyet daha sonra hapishanelerde bu tür ilişkilerde hevesli ve hazır olanların arasında niyetini ve hazır olduğunu belli etmek için yumuşak söylemek gerekirse bir sinyal olarak kullanılmıştır. Başka bir deyişle ne kadar çok düşük bel / bir o kadar çok hevesli ve hazır anlamına geliyordu.Ama son zamanlarda her alanda olduğu gibi moda alanında da çoğu gençlerin bu durumdan haberi yoktur. Yalnızca modayı ve trendi izliyorlar. Taktir kendilerine kalmış...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 11-30-2018, 11:18 PM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task