You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Düşük Bel Pantalonun Tarihçesi

Düşük Bel Pantalonun Tarihçesi

Administrator
Düşük Bel Pantalonun Tarihçesi
Düşük bel pantolonların tarihçesi Amerika hapishanelerine dayanıyor. Kemerle kendilerini asarak hayatına kıyanların sayı çoğalınca mahpuslar arasında kemer kullanımı yasaklanmıştı. Lakin iç çamaşırının gözükmesiyle sonuçlanan düşük bel olayları daha sonra cinsel istismar ve zorlamalarla beraber izlemeye başlıyor.



Yaygınlaşan bu vaziyet daha sonra hapishanelerde bu tür ilişkilerde hevesli ve hazır olanların arasında niyetini ve hazır olduğunu belli etmek için yumuşak söylemek gerekirse bir sinyal olarak kullanılmıştır. Başka bir deyişle ne kadar çok düşük bel / bir o kadar çok hevesli ve hazır anlamına geliyordu.



Ama son zamanlarda her alanda olduğu gibi moda alanında da çoğu gençlerin bu durumdan haberi yoktur. Yalnızca modayı ve trendi izliyorlar. Taktir kendilerine kalmış...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 11-30-2018, 11:18 PM, Düzenleyen: admin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.