Skip to main content

Forumcenneti W.

Beta

ForumCenneti'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

Forumcenneti.com

970x90
Duyurular : Sitemizde Görevlendirilmek Üzere Moderatör Alımı Yapılacaktır.Moderatör Olmak İsteyenler İletişim Bölümünden Bizlere Ulaşabilirler.

Dropshoping Yöntemiyle Para Kazanılır Mı?

10-04-2018, 08:19 PM
#1
Çevrimdışı
Arkadaşlar Merhaba bugün sizlere dropshoping denilen elinizde stok tutmadan,kargosuyla uğraşmadan hatta şirket bile olmadan satış yapma tekniğinden bahsetmek istiyorum.Ben bir önem denedim Türkiye üzerinden de bu sistemi size ücretli ve ücretsiz sunan firmalar yer almaktadır.Öncelikle denediğim firmada gördüğüm şey pazara sunduğunuz ürünler piyasaya göre rekabet edebileceğiniz fiyat politikasında olmalıdır.Bu sistemde maalesef genelde fiyatı size dropshoping hizmeti sunan firma tarafından belirleniyor.Böyle olunca da siz sadece tabiri caizse emlakçı gibi bir pozisyonda yer almış oluyorsunuz.
Bu sistemin özelliği ürünler sitenize yüklenir sizin anlaşmanıza bağlı olarak her satışınızdan belirli bir kar oranı stopaj vergisi düşürülerek size aktarılır.Benzer sitelerin sayısının çok olduğunu da düşünürsek bu şekilde para kazanmak benim için hüsranla sonuçlandı.
Konuyla ilgili sorusu olanlar yine bu konu altında tartışabiliriz arkadaşlar.
[Resim: nQk52R.gif]
admin
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
970x90
Task