Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Dropshoping Yöntemiyle Para Kazanılır Mı?

Konu

#1
Arkadaşlar Merhaba bugün sizlere dropshoping denilen elinizde stok tutmadan,kargosuyla uğraşmadan hatta şirket bile olmadan satış yapma tekniğinden bahsetmek istiyorum.Ben bir önem denedim Türkiye üzerinden de bu sistemi size ücretli ve ücretsiz sunan firmalar yer almaktadır.Öncelikle denediğim firmada gördüğüm şey pazara sunduğunuz ürünler piyasaya göre rekabet edebileceğiniz fiyat politikasında olmalıdır.Bu sistemde maalesef genelde fiyatı size dropshoping hizmeti sunan firma tarafından belirleniyor.Böyle olunca da siz sadece tabiri caizse emlakçı gibi bir pozisyonda yer almış oluyorsunuz.
Bu sistemin özelliği ürünler sitenize yüklenir sizin anlaşmanıza bağlı olarak her satışınızdan belirli bir kar oranı stopaj vergisi düşürülerek size aktarılır.Benzer sitelerin sayısının çok olduğunu da düşünürsek bu şekilde para kazanmak benim için hüsranla sonuçlandı.
Konuyla ilgili sorusu olanlar yine bu konu altında tartışabiliriz arkadaşlar.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task