You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dropshoping Yöntemiyle Para Kazanılır Mı?

Dropshoping Yöntemiyle Para Kazanılır Mı?

Administrator
Dropshoping Yöntemiyle Para Kazanılır Mı?
Arkadaşlar Merhaba bugün sizlere dropshoping denilen elinizde stok tutmadan,kargosuyla uğraşmadan hatta şirket bile olmadan satış yapma tekniğinden bahsetmek istiyorum.Ben bir önem denedim Türkiye üzerinden de bu sistemi size ücretli ve ücretsiz sunan firmalar yer almaktadır.Öncelikle denediğim firmada gördüğüm şey pazara sunduğunuz ürünler piyasaya göre rekabet edebileceğiniz fiyat politikasında olmalıdır.Bu sistemde maalesef genelde fiyatı size dropshoping hizmeti sunan firma tarafından belirleniyor.Böyle olunca da siz sadece tabiri caizse emlakçı gibi bir pozisyonda yer almış oluyorsunuz.
Bu sistemin özelliği ürünler sitenize yüklenir sizin anlaşmanıza bağlı olarak her satışınızdan belirli bir kar oranı stopaj vergisi düşürülerek size aktarılır.Benzer sitelerin sayısının çok olduğunu da düşünürsek bu şekilde para kazanmak benim için hüsranla sonuçlandı.
Konuyla ilgili sorusu olanlar yine bu konu altında tartışabiliriz arkadaşlar.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.