You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dolar Ve Altına Neler Oluyor?

Dolar Ve Altına Neler Oluyor?

Administrator
Dolar Ve Altına Neler Oluyor?
Pazartesi gününden beri takip ediyorum dolar ve altın aldı başını gitti.Şu anda Dolar 5.61,Gram altın ise 275 tl'den işlem görüyor.Yaptığım araştırmalarda Türkiye piyasalarının kapalı olması ve Arjantin'de yapılan ön seçimler sonrasında ciddi değer kaybının buna neden olduğu paylaşılmaktadır.
Perşembe günü piyasalar açıldığında muhtemelen önümüzü daha net görmemiz adına bir ayna olacak.Ancak yine de altının güvenilir yatırım aracı olarak ilk planda durduğunu söyleyelim.

Doviz Alım satım işlemlerinizi - Hafta içi Saat 10:00 ila 18:00 arasında gerçekleştirin.
Günlük olarak, fiyat belirleme işlemi 2 kez gerçekleşiyor, bu süreçlerde inişler çıkışlar olabilir ama ciddi bir dalgalanma olacak ise piyasanın alt tabanını bu saatler belirler.
(10:00) ve (14:00) Eşleştirme Fiyat Belirleme zaman dilimidir.

Hafta başlangıcında saat 14.00'ü beklemeniz sizin için daha yararlı olacaktır.
Hafta'nın son günü ise Cuma günü, akşam üzeri 16:00'a kadar işlem yapmanızı öneririm.

Diğer saatler sizi alım satım'da üzebilir.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Son Düzenleme: 08-13-2019, 01:32 PM, Düzenleyen: admin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.