You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Doğancan Özadlı Süper Fm'de Yayına Başladı!

Doğancan Özadlı Süper Fm'de Yayına Başladı!

Administrator
Doğancan Özadlı Süper Fm'de Yayına Başladı!
[Resim: 23945Capture.PNG]

Uzun süredir Radyo Viva'da sabah ve akşamları yaptığı yayınlarla başarıdan başarıya koşan sevilen radyo programcısı Doğancan yeniyıla yeni bir radyoda yayına başlama kararı aldı.Doğan Canlı Yayında programıyla bundan sonra Süper Fm'de hafta içi her gün 07:00-10:00 saatleri arasında yayın yapacak.
Doğancan duyurusunu instagram sayfası üzerinden yapması üzerine çok sayıda takipçisinden de mesaj yağmuruna tutuldu.Sabahları bir saat daha fazla sesini duyabileceğimiz Doğancan akşamları ise yeni radyo kanalında yayında olmayacak gibi gözüküyor.Bu durumda da hayranı olan bir çok dinleyici kitlesi tarafından da böyle bir beklentinin olduğu paylaştığı resmin altında yorum olarak paylaşıldı.
İlerleyen zamanlar da farklı bir saatte de Doğan Canlı Yayında olacak mı hep birlikte göreceğiz.
Süper Fm'i İstanbul,Ankara ve İzmir'den 90.8 frekasından dinleyebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.