Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Doğancan Özadlı Süper Fm'de Yayına Başladı!

Konu

#1
[Resim: 23945Capture.PNG]

Uzun süredir Radyo Viva'da sabah ve akşamları yaptığı yayınlarla başarıdan başarıya koşan sevilen radyo programcısı Doğancan yeniyıla yeni bir radyoda yayına başlama kararı aldı.Doğan Canlı Yayında programıyla bundan sonra Süper Fm'de hafta içi her gün 07:00-10:00 saatleri arasında yayın yapacak.
Doğancan duyurusunu instagram sayfası üzerinden yapması üzerine çok sayıda takipçisinden de mesaj yağmuruna tutuldu.Sabahları bir saat daha fazla sesini duyabileceğimiz Doğancan akşamları ise yeni radyo kanalında yayında olmayacak gibi gözüküyor.Bu durumda da hayranı olan bir çok dinleyici kitlesi tarafından da böyle bir beklentinin olduğu paylaştığı resmin altında yorum olarak paylaşıldı.
İlerleyen zamanlar da farklı bir saatte de Doğan Canlı Yayında olacak mı hep birlikte göreceğiz.
Süper Fm'i İstanbul,Ankara ve İzmir'den 90.8 frekasından dinleyebilirsiniz.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task