You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Doğan Can Kim Milyoner Olmak İsterde Yarıştı!

Doğan Can Kim Milyoner Olmak İsterde Yarıştı!

Administrator
Doğan Can Kim Milyoner Olmak İsterde Yarıştı!
Radyo Viva'nın sevilen radyo programcısı Doğancan Özadlı dün akşam ki Kim Milyoner İster yarışmasında yarıştı.Yarışmaya Aşk Böcüğü Ebru olarak bilinen radyo programcısı arkadaşı ve bir de yakın arkadaşı ile katılan Doğancan oldukça başarılı bir yarışma çıkararak 15.000 tl'lik ödülün sahibi oldu.Yarışmadan haftalar önce yarışmaya katıldığını hem radyoda hem de sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.
[Resim: 9aDJE3.png]

Doğancan'a kazandığı parayla ne yapılacağının sorulması üzerine ise bir ehliyetinin olmadığını ve uzun bir yol yapmak istediğini belirterek araba almayı istediğini söyledi.
Doğan Canlı yayında programıyla hafta içi her gün sabah ve akşam show programıyla radyo viva'da Doğancan sizlerle...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.