Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Doğan Can Kim Milyoner Olmak İsterde Yarıştı!

Konu

#1
Radyo Viva'nın sevilen radyo programcısı Doğancan Özadlı dün akşam ki Kim Milyoner İster yarışmasında yarıştı.Yarışmaya Aşk Böcüğü Ebru olarak bilinen radyo programcısı arkadaşı ve bir de yakın arkadaşı ile katılan Doğancan oldukça başarılı bir yarışma çıkararak 15.000 tl'lik ödülün sahibi oldu.Yarışmadan haftalar önce yarışmaya katıldığını hem radyoda hem de sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.
[Resim: 9aDJE3.png]

Doğancan'a kazandığı parayla ne yapılacağının sorulması üzerine ise bir ehliyetinin olmadığını ve uzun bir yol yapmak istediğini belirterek araba almayı istediğini söyledi.
Doğan Canlı yayında programıyla hafta içi her gün sabah ve akşam show programıyla radyo viva'da Doğancan sizlerle...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task