You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çok Üzdün Be Neslican...

Çok Üzdün Be Neslican...

Administrator
Çok Üzdün Be Neslican...
Geçtiğimiz günlerde haberleri izlerken tanıdım seni.Sen konuşuyordun şimdiye kadar vermiş olduğun mücadeleyi anlatırken sesin titriyordu...Belliydi çok yorulmuş ve yıpranmıştın.Zaten sen de böyle diyordun.Tüm çektiğin ve çekeceğin acılara rağmen savaşacaktın.Yaşamak istiyordun.Sofrada bulunduğum o anda lokmam boğazımda düğümlendi sanki.Allah şifasını versin dedim.
4.kez yakalandığın bu illet hastalık seni yok edemez dedim.Çünkü senin yaşamayı ne kadar çok istediğini o video da çok iyi gördüm.
Dün akşam aldığım haberle resmen yıkıldım.İnternette araştırdım bu kadar yaşama tutunan,herşeye rağmen mücadeleden yılmayan bu güzel kız neler yapmış diye.İyi ki dolu dolu yaşamışsın Neslican o kısacık ömrünü.İyi ki kendini bize tanıtmışın ki seni hiç birimiz asla unutmayacak.

Mekanın Cennet Olsun Neslican...


VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.