Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Çok Üzdün Be Neslican...

Konu

#1
Geçtiğimiz günlerde haberleri izlerken tanıdım seni.Sen konuşuyordun şimdiye kadar vermiş olduğun mücadeleyi anlatırken sesin titriyordu...Belliydi çok yorulmuş ve yıpranmıştın.Zaten sen de böyle diyordun.Tüm çektiğin ve çekeceğin acılara rağmen savaşacaktın.Yaşamak istiyordun.Sofrada bulunduğum o anda lokmam boğazımda düğümlendi sanki.Allah şifasını versin dedim.
4.kez yakalandığın bu illet hastalık seni yok edemez dedim.Çünkü senin yaşamayı ne kadar çok istediğini o video da çok iyi gördüm.
Dün akşam aldığım haberle resmen yıkıldım.İnternette araştırdım bu kadar yaşama tutunan,herşeye rağmen mücadeleden yılmayan bu güzel kız neler yapmış diye.İyi ki dolu dolu yaşamışsın Neslican o kısacık ömrünü.İyi ki kendini bize tanıtmışın ki seni hiç birimiz asla unutmayacak.

Mekanın Cennet Olsun Neslican...


VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task