Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Cep Telefonuyla Uyumanın İlginç Etkileri!

Konu

#1
Günümüz çağının neredeyse vazgeçilmezi. Bankacılık işlemlerinden tutunda,sağlığınızı takibi kadar her türlü işlemleri cep telefonuyla yapıyor hatta geceleri yatarken çalar saat amaçlı kullandığımız için de çoğu zaman cep telefonu bulunan odalarda uyuyoruz.Peki yaydığı radyasyon dolayısıyla olumsuz bir takım etkilerinin olabileceğini hiç düşündünüz mü?
Gelin ne gibi etkileri olabilir beraber inceleyelim.
[Resim: k9zZgy.jpg]
 • Telefonunu şarja takıp bir de yastığının altına koyarsan telefonun çok fazla ısınacak olması sebebiyle patlama tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsin.
  • Cep telefonunun sürekli radyasyon yaymasıkötü rüyalar görmene neden olabilir.


   [Resim: gr0jZQ.jpg]

  • Telefonun ışığı beynini uyarır ve uykunun kaçmasına neden olur.Bu sebeple yatakta telefonla oynamak iyi bir fikir olmayabilir.
   Sağlıklı günler dileriz...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task