You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cep Telefonuyla Uyumanın İlginç Etkileri!

Cep Telefonuyla Uyumanın İlginç Etkileri!

Administrator
Cep Telefonuyla Uyumanın İlginç Etkileri!
Günümüz çağının neredeyse vazgeçilmezi. Bankacılık işlemlerinden tutunda,sağlığınızı takibi kadar her türlü işlemleri cep telefonuyla yapıyor hatta geceleri yatarken çalar saat amaçlı kullandığımız için de çoğu zaman cep telefonu bulunan odalarda uyuyoruz.Peki yaydığı radyasyon dolayısıyla olumsuz bir takım etkilerinin olabileceğini hiç düşündünüz mü?
Gelin ne gibi etkileri olabilir beraber inceleyelim.
[Resim: k9zZgy.jpg]
 • Telefonunu şarja takıp bir de yastığının altına koyarsan telefonun çok fazla ısınacak olması sebebiyle patlama tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsin.
  • Cep telefonunun sürekli radyasyon yaymasıkötü rüyalar görmene neden olabilir.


   [Resim: gr0jZQ.jpg]

  • Telefonun ışığı beynini uyarır ve uykunun kaçmasına neden olur.Bu sebeple yatakta telefonla oynamak iyi bir fikir olmayabilir.
   Sağlıklı günler dileriz...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.