Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Çekici Terörü!

Konu

#1
Geçtiğimiz gün basından takip edenleriniz vardır.Çekici geri geri gelirken başka bir araçta  karısıyla beraber yolculuk eden vatandaş korna çaldı diye çekici ve onun beraberinden bir kaç maganda tarafından sıkıştırıldı.Defalarca taciz edilerek karısıyla birlikte aynı araç içerisinde olan vatandaşımızın canına kast edildi.Sonunda ise maalesef karısının gözleri önünde vatandaşımız öldürüldü!

Böylesi ancak Türkiye'de olur denilen bir olay.Haber ile ilgili detayları aşağıdaki linkte sizlerle paylaşıyorum.Ancak bir insan hayatı bu kadar mı ucuz? Her gün bir çoğumuz trafikte benzer durumları eminim ki yaşayanlarımız vardır aramızda.Haklı bile olsanız buna benzer eşkiyalar maalesef her yerde karşımıza çıkabilir.Haberi okurken kendimi karısı yanında olan adamın yerine koydum.Düşünmesi bile çok kötü.İşte haberin detayı...

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/esi...i-2803679/
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task