You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Administrator
Çekici Terörü!
Geçtiğimiz gün basından takip edenleriniz vardır.Çekici geri geri gelirken başka bir araçta  karısıyla beraber yolculuk eden vatandaş korna çaldı diye çekici ve onun beraberinden bir kaç maganda tarafından sıkıştırıldı.Defalarca taciz edilerek karısıyla birlikte aynı araç içerisinde olan vatandaşımızın canına kast edildi.Sonunda ise maalesef karısının gözleri önünde vatandaşımız öldürüldü!

Böylesi ancak Türkiye'de olur denilen bir olay.Haber ile ilgili detayları aşağıdaki linkte sizlerle paylaşıyorum.Ancak bir insan hayatı bu kadar mı ucuz? Her gün bir çoğumuz trafikte benzer durumları eminim ki yaşayanlarımız vardır aramızda.Haklı bile olsanız buna benzer eşkiyalar maalesef her yerde karşımıza çıkabilir.Haberi okurken kendimi karısı yanında olan adamın yerine koydum.Düşünmesi bile çok kötü.İşte haberin detayı...

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/esi...i-2803679/
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.