You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Black Mirror (Bir Netflix Dizisi)

Black Mirror (Bir Netflix Dizisi)

Administrator
Black Mirror (Bir Netflix Dizisi)
Son günlerde merakla her bölümünü izlediğim şu anda da 4.sezonda yer alan diziden bahsetmek istiyorum size.Adı Black Mirror!
[Resim: Ov8GoQ.jpg]

Öncelikle şunu söylemeliyim ki dizinin her bir bölümü farklı konuları içeriyor.Bu yüzden de herhangi bir bölümünü izlemeniz yeterli.Konusuna genel olarak gelirsek.Dizi bize gelecek zamanı anlatıyor.Gelecek de teknolojik gelişmeler sonrasında nelerin olabileceğini her bir bölümde farklı konu ve detaylarla izleyicilerinin önüne seriyor.Müthiş bir kurguya sahip olan dizi şu anda sadece netflix üzerinde yer alıyor.Şimdiye dek izlediğim bölümlerden ise genel olarak edindiğim ana fikir doğallıktan uzak bu kadar çok yapay zeka insanlara çoğu zaman mutluluk getirmediği olmuştur.
İyi seyirler dilerim..
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.