Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Black Mirror (Bir Netflix Dizisi)

0
459

Konu

Question #1
Son günlerde merakla her bölümünü izlediğim şu anda da 4.sezonda yer alan diziden bahsetmek istiyorum size.Adı Black Mirror!
[Resim: Ov8GoQ.jpg]

Öncelikle şunu söylemeliyim ki dizinin her bir bölümü farklı konuları içeriyor.Bu yüzden de herhangi bir bölümünü izlemeniz yeterli.Konusuna genel olarak gelirsek.Dizi bize gelecek zamanı anlatıyor.Gelecek de teknolojik gelişmeler sonrasında nelerin olabileceğini her bir bölümde farklı konu ve detaylarla izleyicilerinin önüne seriyor.Müthiş bir kurguya sahip olan dizi şu anda sadece netflix üzerinde yer alıyor.Şimdiye dek izlediğim bölümlerden ise genel olarak edindiğim ana fikir doğallıktan uzak bu kadar çok yapay zeka insanlara çoğu zaman mutluluk getirmediği olmuştur.
İyi seyirler dilerim..
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task