Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Bekir Çoşkun'u Kaybettik!

Konu

#1
Az önce okuduğum bu haberle gençlik hatıralarımdan biri daha sanki avuçlarımın arasından kayıp gitti.Usta gazeteci Bekir Çoşkun akciğer kanseri nedeniyle bugün(18 Ekim Pazar) hayatını kaybetti.Öncelikle Allah Rahmet Eylesin sevenlerinin ise başı sağolsun.
Niye gençlik hatıram dedim biliyor musunuz? Hani o mis gibi gazete kokusuyla sabahları gider bayiden gazete alırdık ya.Ama gazeteler de içi baya baya doluydu o zamanlar...İşte o dönem aklıma geldi Bekir Çoşkun'u kaybettiğimizi duyduğumda.Kendisini Hürriyet gazetesinde okumaya başlayarak tanıdım.Şimdi girip wikipedia'dan baktığımda 9 Eylül 2009 tarihinde Hürriyet'ten ayrılmış ki uzun yıllar Hürriyet gazetesine çok emek verdi.Ortaokul-Lise çağlarım şimdiki gibi internet böyle bol değil.Daha yeni yeni piyasaya çıkıyor.O zamanlar da tabi internete bağlanınca ev telefonu sürekli meşgul çalıyor falan.İşte o dönem öncesinde ve o dönemlerde okumaya başladım Bekir Çoşkun'u.
14 Mart 2013'te Sözcü gazetesinde yazmaya başlayan Bekir Çoşkun o günden beri de burada çalışmaktaydı.Yine yazdığı son yazı Sözcü gazetesinin internet sayfasında yer almakta.Merak edip okumak isteyenler bakabilir.
Büyük bir diğer büyük bir ustaydı...Allah Mekanını Cennet Eylesin...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task