You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bekir Çoşkun'u Kaybettik!

Bekir Çoşkun'u Kaybettik!

Administrator
Bekir Çoşkun'u Kaybettik!
Az önce okuduğum bu haberle gençlik hatıralarımdan biri daha sanki avuçlarımın arasından kayıp gitti.Usta gazeteci Bekir Çoşkun akciğer kanseri nedeniyle bugün(18 Ekim Pazar) hayatını kaybetti.Öncelikle Allah Rahmet Eylesin sevenlerinin ise başı sağolsun.
Niye gençlik hatıram dedim biliyor musunuz? Hani o mis gibi gazete kokusuyla sabahları gider bayiden gazete alırdık ya.Ama gazeteler de içi baya baya doluydu o zamanlar...İşte o dönem aklıma geldi Bekir Çoşkun'u kaybettiğimizi duyduğumda.Kendisini Hürriyet gazetesinde okumaya başlayarak tanıdım.Şimdi girip wikipedia'dan baktığımda 9 Eylül 2009 tarihinde Hürriyet'ten ayrılmış ki uzun yıllar Hürriyet gazetesine çok emek verdi.Ortaokul-Lise çağlarım şimdiki gibi internet böyle bol değil.Daha yeni yeni piyasaya çıkıyor.O zamanlar da tabi internete bağlanınca ev telefonu sürekli meşgul çalıyor falan.İşte o dönem öncesinde ve o dönemlerde okumaya başladım Bekir Çoşkun'u.
14 Mart 2013'te Sözcü gazetesinde yazmaya başlayan Bekir Çoşkun o günden beri de burada çalışmaktaydı.Yine yazdığı son yazı Sözcü gazetesinin internet sayfasında yer almakta.Merak edip okumak isteyenler bakabilir.
Büyük bir diğer büyük bir ustaydı...Allah Mekanını Cennet Eylesin...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.