You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayilik Veren Marketler(Franchise)

Bayilik Veren Marketler(Franchise)

Administrator
Bayilik Veren Marketler(Franchise)
Bakkal yada market kurmak istiyor ve bunu kurumsal bir firma olarak gerçekleştirmek istiyorsanız bu konuda anlatacaklarım tam size göre!Şu anda ülkemizde bildiğim kadarıyla iki isim bu fırsatı sunmaktadır.Sırayla şartları ve çalışma koşullarını anlatamaya çalışayım.

1-Ekomini:Ekomini özellikle ufak metrekarelere de hitap eden bir franchise modeli sunmaktadır.40-100 metrekare arasında bir dükkanınızın olması bile yeterli.Tamamıyla anahtar teslim olarak mağazanızı hazırlayıp size sadece geriye satışı yapmak kalıyor.Ekomini tüketiciye ulaşırken özellikle geç saate kadar(00:00'a kadar)açık olmasıyla benzerlerinden ayrılmaktadır.Bu yüzden de eğer ekomini açmak istiyorsanız haftanın 7 günü geç saatlere kadar işletebilirim demeniz gerekmektedir.Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünlerle sınırlı olduğunu da belirtelim.
Daha detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için;
Ekomini Bayilik

2-Seç Market:Seç Market ise özellikle 150 metrekareden büyük,yaya trafiğinin daha yoğun olduğu ve mümkünse otoparkının da olabildiği bir konumda size bayilik fırsatı sunmaktadır.Belirli bir süre sisteme giriş ve katkı payı alınmamaktadır.Her iki sistemin de ortak özelliği merkezi alım sistemi sayesinde ürünleri daha ucuza alabilmenizdir.
Seç Market hakkında daha detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için;
Seç Market Bayilik

2019 yılı içerisinde bayilik veren marketlere yenileri eklenirse bu konu üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.