Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Atam Seni Çok Özlüyoruz...

Konu

#1
Geçtiğimiz günlerde biliyorsunuz Anıtkabir'de Atatürk'e hakaretten tutuklu bulunan bir şahıs vardı.Adını bile anmak istemiyorum bu şahsın.Dün aldığım haberle birkez daha yüreğim rahatladı.Çünkü bu kişinin mahkeme tutukluluk halinin devamına hükmetmiş.
Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.Şu anda bu ülkede rahat nefes alıyor ve özgürlüğümüzü yaşıyabiliyor olmamızın sebebi Atatürk ve Silah arkadaşları.Nasıl olurda saygı duymazsın.Nasıl olur da bunları görmezden gelirsin inanın anlayamıyorum.
Cümlemin sonuna gelirken yeniden söylemek istiyorum.Çok özledik seni çok...

[Resim: Mustafa-Kemal-Atat%C3%BCrk-696x392.jpg]
Son Düzenleme: 09-15-2018, 11:57 AM, Düzenleyen: admin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task