Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

A'dan Z'ye Türkçe Wordpress Eğitimi ( Sürüm 5.2.2 )

Konu

#1
Wordpress benim de ilk zamanlarda sitelerimde sıklıkla kullandığım yazılımlardan bir tanesiydi.Neden diye sorabilirsiniz.Benim için en büyük neden google dostu bir yazılım olmasıydı.Yazdığım her makale de kısa sürede sonuç alıyordum.Şimdi bu işi profosyonel şekilde yapmak isteyenler için çok iyi hazırlanmış muhteşem bir eğitim buldum ve sizlerle paylaşıyorum.Wordpress kurulumundan,optimizasyon,tasarımdan ödemeye,güvenlikten taşımaya kadar tüm işlemler bu kurs içerisinde yer almaktadır.

[Resim: lE2mSI.jpg]
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task