Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

2019 Yılına Girerken...

Konu

#1
Koskocaman bir yıl daha geride kalmak üzere.Zaman zaman sevindik,zaman zaman üzüldük ama bir yıl daha ömrümüzden geride kaldı.Yaş ilerledikçe mi insan bu tarz duygulara kapılıyor bilmiyorum ancak 30'lu yaşlardan sonra zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.Eminim bu makalemi okuyan gençlerimiz de de vardır hep 18'li yaşlara ulaşmak istemişimdir bugün geriye dönüp bakıyorum da neredeyse bir 18 daha bitirmişim.
2019 öncelikle ülkemize sonrada Dünya'mıza barış ve sevgi getirmesini umut ediyorum.Kavgaların olmadığı,toplumda kutuplaşmanın olmadığı ve herkesin insanca yaşama hakkına sahip olduğu bir yıl diliyorum.Sağlık elbetteki 2019 yılından tüm insanlık olarak istenilen şeylerin başında geliyor.2019 tüm şifa arayan insanlara sağlık getirmesini diliyorum.
Yeni Yıl hepimize kutlu olsun.
İyi Yıllar Forumcenneti üyeleri...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task