You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2019 Yılına Girerken...

2019 Yılına Girerken...

Administrator
2019 Yılına Girerken...
Koskocaman bir yıl daha geride kalmak üzere.Zaman zaman sevindik,zaman zaman üzüldük ama bir yıl daha ömrümüzden geride kaldı.Yaş ilerledikçe mi insan bu tarz duygulara kapılıyor bilmiyorum ancak 30'lu yaşlardan sonra zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.Eminim bu makalemi okuyan gençlerimiz de de vardır hep 18'li yaşlara ulaşmak istemişimdir bugün geriye dönüp bakıyorum da neredeyse bir 18 daha bitirmişim.
2019 öncelikle ülkemize sonrada Dünya'mıza barış ve sevgi getirmesini umut ediyorum.Kavgaların olmadığı,toplumda kutuplaşmanın olmadığı ve herkesin insanca yaşama hakkına sahip olduğu bir yıl diliyorum.Sağlık elbetteki 2019 yılından tüm insanlık olarak istenilen şeylerin başında geliyor.2019 tüm şifa arayan insanlara sağlık getirmesini diliyorum.
Yeni Yıl hepimize kutlu olsun.
İyi Yıllar Forumcenneti üyeleri...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.