Skip to main content

ForumCenneti W.

Beta

ForumCenneti'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
5 Adet Konu Açan Üyelerimize Ücretsiz 1 Aylık Vip Üyelik Veriyoruz.Bu Fırsatı Kaçırmayın!

2019 Yılına Girerken...

12-30-2018, 08:54 AM
#1
Çevrimdışı
Koskocaman bir yıl daha geride kalmak üzere.Zaman zaman sevindik,zaman zaman üzüldük ama bir yıl daha ömrümüzden geride kaldı.Yaş ilerledikçe mi insan bu tarz duygulara kapılıyor bilmiyorum ancak 30'lu yaşlardan sonra zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.Eminim bu makalemi okuyan gençlerimiz de de vardır hep 18'li yaşlara ulaşmak istemişimdir bugün geriye dönüp bakıyorum da neredeyse bir 18 daha bitirmişim.
2019 öncelikle ülkemize sonrada Dünya'mıza barış ve sevgi getirmesini umut ediyorum.Kavgaların olmadığı,toplumda kutuplaşmanın olmadığı ve herkesin insanca yaşama hakkına sahip olduğu bir yıl diliyorum.Sağlık elbetteki 2019 yılından tüm insanlık olarak istenilen şeylerin başında geliyor.2019 tüm şifa arayan insanlara sağlık getirmesini diliyorum.
Yeni Yıl hepimize kutlu olsun.
İyi Yıllar Forumcenneti üyeleri...
[Resim: nQk52R.gif]
admin

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
970x90
Task