You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

15000 TL İle Ne İşi Kurabilirim?

15000 TL İle Ne İşi Kurabilirim?

Administrator
15000 TL İle Ne İşi Kurabilirim?
Değerli üyelerimiz bugün sizlere 15000-20000 tl para ile ne gibi işler  kurabilir neler yapabilirsiniz alternatiflerden bahsedeceğiz.Öncelikle günümüzde elbette bu para çok büyük bir para değil ancak yine de bu parayla birçok iş alternatifi oluşturabilirsiniz.
  • Kosgeb desteği ile bir işletme açabilmeniz mümkündür.Detaylar için ;   [hide]Kosgeb[/hide]
  • Güzel bir instagram sayfası alabilirsiniz.Buradan gelecek reklam gelirleriyle paranızı katlayabilirsiniz.Bunun için sadece biraz bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız var.Forumumuzdaki webmaster bölümünden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Spot mallar bulup sonrasında ise pazarda satabilirsiniz.Yakın bir arkadaşım bunu yapmıştı son zamanlarda birden fazla pazar yerinde bu işi devam ettiriyordu.
  • Kripto paralar hakkında bilginiz var ise günlük buralarda işlem yaparak para kazanabilirsiniz.
  • E-ticaret yaparak kazanabilirsiniz.

Yazımın başında da bahsettiğim gibi ufak rakamla riski en az olan işler yukarıdakiler olabilir ancak şunu da unutmamak lazım bildiğiniz işi yapmanız size her zaman daha çok yarar sağlayacaktır.Bunlar dışında fikri olan dostlarımızı konu altına cevaplarını bekliyoruz.

Sevgiler...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren ForumCenneti sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.