Skip to main content

Forumcenneti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

15000 TL İle Ne İşi Kurabilirim?

Konu

#1
Değerli üyelerimiz bugün sizlere 15000-20000 tl para ile ne gibi işler  kurabilir neler yapabilirsiniz alternatiflerden bahsedeceğiz.Öncelikle günümüzde elbette bu para çok büyük bir para değil ancak yine de bu parayla birçok iş alternatifi oluşturabilirsiniz.
  • Kosgeb desteği ile bir işletme açabilmeniz mümkündür.Detaylar için ;   [hide]Kosgeb[/hide]
  • Güzel bir instagram sayfası alabilirsiniz.Buradan gelecek reklam gelirleriyle paranızı katlayabilirsiniz.Bunun için sadece biraz bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız var.Forumumuzdaki webmaster bölümünden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Spot mallar bulup sonrasında ise pazarda satabilirsiniz.Yakın bir arkadaşım bunu yapmıştı son zamanlarda birden fazla pazar yerinde bu işi devam ettiriyordu.
  • Kripto paralar hakkında bilginiz var ise günlük buralarda işlem yaparak para kazanabilirsiniz.
  • E-ticaret yaparak kazanabilirsiniz.

Yazımın başında da bahsettiğim gibi ufak rakamla riski en az olan işler yukarıdakiler olabilir ancak şunu da unutmamak lazım bildiğiniz işi yapmanız size her zaman daha çok yarar sağlayacaktır.Bunlar dışında fikri olan dostlarımızı konu altına cevaplarını bekliyoruz.

Sevgiler...
VIP ÜYE OLUN FARKI YAŞAYIN...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task