ForumCenneti

Tam Versiyon: Smartify Uygulaması İle Tablolar Kime Ait Öğren!
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Hepimiz shazam uygulamasını sanırım çok iyi biliyoruz.Bir mekanda yada bir yerde duyduğumuz bir şarkının kime ait olduğunu bulmamıza yarayan o meşhur program işte.
Geçtiğimiz günlerde bir yerde vesikalık fotoğraf çektirmeye gitmiştim.Orada arkadaşımla şöyle bir konuşma geçti aramızda.Birinin resmini göstersek cep telefonundaki uygulamaya bize onun kim olduğunu söylese ne güzel bir program olurdu değil mi diye konuştuk.Elbette böyle bir programın kişilik haklarını ihlal edebilecek bir program olduğundan yayınlanmasını beklemiyoruz.Ancak size bugün tanıtacağım programda tam olarak böyle olmasa da bir müzeye gittiniz ve bir eser gördünüz bunun kime ait olduğunu size gösterecek mükemmel bir uygulama!
[Resim: OvZZE4.jpg]
Program sadece size kime ait olduğunu değil aynı zamanda ne zaman çizildiğini ve arkasındaki hikayeyi de sunuyor!Tamamıyla ücretsiz olan smartify uygulaması her ne kadar Avrupa'da daha sık kullanılsa da Türkiye'de de meraklıları tarafından ilgi uyandırmıştır.
Uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmamaktadır.Merak edenler ise Google play yada ios üzerinden uygulamayı indirebilir.

[Resim: qdllEd.jpg]