Sitemize Moderatör Alınacaktır.Başvurunuzu iletişim bölümünden yapabiliriniz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzman Eczacı Ve Farmakolog Ayşe Sibel Ersoy
#1
UZMAN ECZACI VE FARMAKOLOG AYŞE SİBEL ERSOY

1964 Ceyhan doğumlu bir eczacı. İlk, orta, lise öğrenimini Adana'da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini kazandı. Okulu bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Farmakoloji uzmanlığını aldı. 1993 yılında eczanesini açtı. 25 yıldır bu eczaneyi işletmekte.

Tek hedefinin farklı ve değerli bakış açısı ile eczacılık sektörüne katkıda bulunmak ve güven temelinde müşteri portföyü oluşturmak olduğunu söyleyen İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ve İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Ayşe Sibel Ersoy, sosyal medya hesaplarından danışanlarının sağlığını korumak, hasta olmalarını engellemek anlamında değerli bilgiler vererek farkındalık yaratıyor.

"Sevdiklerinize sağlık hediye edin" sloganı ile gerçek hediyenin sağlık olduğunu ve bu anlamda güvenilir noktalardan birinin İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!ler ve eczacı danışmanları olduğu bilincini yaymak istiyor.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!leri arasında oldukça bilinen bir yere sahip olan Sibel Ersoy Eczanesi’nde, bu farkındalıkla 3 Eczacı, 2 eczacı teknisyeni ve 1 diyetisyen çalıştıran Ayşe Sibel Ersoy aynı zamanda Felsefe 4. sınıf öğrencisidir.

Her hafta farklı konuklarla ilgi çekici konular üzerine canlı yayınlar yapan İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!'u aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

facebook.com/aysesibelersoy

instagram.com/aysesibelersoy

twitter.com/aysesibelersoy
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sibel Ersoy Eczanesi nullsix 0 63 02-16-2018, 04:22 PM
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi