Sitemize Moderatör Alınacaktır.Başvurunuzu iletişim bölümünden yapabiliriniz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredi kartı boyutunda akıllı telefon: NichePhone-S
#1
NichePhone-S-10-1000x562.jpg

Söz konusu akıllı telefonlar olduğunda temizin aklında ortalama bir boyut bulunuyor. Çıkan cihazlarla birlikte bu boyutta ufalma veya büyüme yaşanabiliyor fakat markalar genelde standartın dışına çıkmamayı tercih ediyor. Kullanıcı alışkanlıklarına uyup, telefonları çerçevesiz forma sokarak daha büyük ekranlı modelleri satışa sunuyorlar. NichePhone-S ise birbirine benzeyen telefonların yanında ufak boyutu ve ekranıyla öne çıkmayı başarıyor.

wol_error.gif
Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1000x562.

NichePhone-S-7-1000x562.jpg

Hem ufak hem hafif

NichePhone-S’ye yakından baktığımızda ilk önce eski model tuşlu telefonlara modern bir dokunuşla yaklaşılmış gibi hissediyoruz. Bunun yanında oldukça ufak bir hesap makinesini de andırdığını söyleyebiliriz. Ufak bir ekranı bulunan bu telefonda Android 4.2 işletim sistemi kullanılıyor. 6.5 mm kalınlığındaki cihazın ağırlığı ise sadece 38 gram. Bu cihazda arama, SMS, bluetooth gibi özellikler yer alıyor. Bunun yanında ses kaydı gerçekleştirmek, bluetooth bağlantılı aksesuarları kullanmak ve müzik dinlemek de mümkün. Cihazın en büyük eksikliği ise kamera oluyor. Bunun yanında tasarımı dolayısıyla cihazın iyi bir hesap makinesine sahip olmasını da bekliyoruz.

wol_error.gif
Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1000x562.

NichePhone-S-1-1000x562.jpg

Yedek telefon olarak fazlasıyla iş görebilecek gibi görünen NichePhone-S, Japonya’da 10 Kasım‘dan itibaren piyasaya sürülecek. Cihazın satış fiyatı ise 95 dolar olarak belirlendi. Ufacık bir akıllı telefon olan NichePhone-S’ye ait görüntüleri aşağıdaki videoda veya haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi